Trwa ładowanie...
w sieci kłamstw

Mike Patton i Serj Tankian dla filmu

Share
Mike Patton i Serj Tankian dla filmu
Źródło: AP
d3m3cg4

Coraz ciekawiej zapowiada się ścieżka muzyczna do filmu "W sieci kłamstw". Według najnowszych doniesień, piosenkę na potrzeby hollywoodzkiej produkcji napisał Mike Patton.

Wcześniej o utworze wspominał współpracownik artysty. Wokalista znany z zespołów Faith No More, Mr. Bungle czy Tomahawk nagrał bowiem numer z Serjem Tankianem z System Of A Down. Efektem jest kompozycja "Bird's Eye".

Wcześniej poinformowano, iż podczas napisów końcowych usłyszymy kawałek "If The World" pochodzący z osławionego, nadal niewydanego albumu Guns N'Roses, "Chinese Democracy".

d3m3cg4

Obraz w reżyserii Ridleya Scotta trafi do polskich kin 21 listopada. W rolach głównych występują Russell Crowe i Leonardo DiCaprio. Bohaterem historii jest były dziennikarz, który teraz pracuje jako agent CIA.

Mężczyzna jedzie do Ammanu, gdzie wraz z jordańskimi służbami specjalnymi ma wziąć udział w akcji schwytania lidera Al-Kaidy planującego atak terrorystyczny na Stany Zjednoczone. Zwiastun znajduje się na oficjalnej stronie produkcji.

W październiku 2007 roku ukazał się solowy album Tankiana, "Elect the Dead".

Dyskografię Pattona zamyka ścieżka dźwiękowa do filmu "A Perfect Place", wydana w marcu 2008 roku.

d3m3cg4

Podziel się opinią

Share
d3m3cg4
d3m3cg4