Trwa ładowanie...

''Mroczny Rycerz'' w telefonie i tablecie

''Mroczny Rycerz'' w telefonie i tablecieŹródło: Warner Bros. Entertainment Inc.
d2x0q1p
d2x0q1p

Warner Bros. wprowadza na rynek "App Edition" - nową wersję filmów i programów telewizyjnych dostępną w serwisie iTunes App Store. Zapewni ona fanom kina pełnię filmowych doznań; umożliwi pobieranie oraz streaming filmów, materiałów dodatkowych, np. dodatkowych scen, ścieżki dźwiękowej, interaktywnych ciekawostek o filmie, dzwonków i aplikacji dla mediów społecznościowych.

Warner Bros. Digital Distribution ogłosił dziś uruchomienie „App Edition” — nowoczesnej usługi, dzięki której konsumenci na całym świecie mogą pobrać na swoje iPhone’y, iPody touch oraz iPady specjalne wersje filmów i programów telewizyjnych. „App Editions” udostępniają ich cyfrowe kopie, które można na stałe zapisać na swoim urządzeniu lub odtwarzać za pomocą funkcji streaming (do pobierania filmów zalecane jest korzystanie z Wi-Fi). Obejmują one także wiele materiałów związanych z filmami, takich jak: ścieżki filmowe, gry, e-booki, specjalne dodatki oraz wtyczki do portali Facebook i Twitter, aby użytkownicy mogli zamieszczać na nich komentarze o danym filmie.

Pierwszy film w wersji „App Edition” — Mroczny rycerz: App Edition — jest już dostępny w iTunes App Store. Kasowy hit Mroczny rycerz z 2008 roku to kolejny wspólny projekt reżysera Christophera Nolana i popularnego aktora Christiana Bale’a, ponownie wcielającego się w postać Batmana/Bruce’a Wayne’a, który nie ustaje w walce z przestępcami. Z pomocą porucznika Jima Gordona oraz prokuratora okręgowego Harvey’a Denta Batman postanawia raz na zawsze położyć kres zorganizowanej przestępczości w Gotham. Trio to skutecznie realizuje swoje cele, ale wkrótce okazuje się, że padli ofiarą rosnącego w siłę geniusza przestępczości, Jokera, który pogrąża Gotham w anarchii i zmusza Batmana to przekroczenia cienkiej granicy między bohaterem a mścicielem. W postać czarnego charakteru, Jokera, wcielił się Heath Ledger, rolę Denta zagrał Aaron Eckhart, a Maggie Gyllenhaal dołączyła do obsady jako Rachel Dawes.

Konsumenci, którzy kupią film Mroczny rycerz: App Edition będą mieli możliwość pobrania stałej kopii filmu oraz jego streamingu za pomocą aplikacji. Fani będą mogli obejrzeć ponad trzy godziny dodatkowych nagrań; przeglądać obszerną galerię zdjęć i zwiastunów; sprawdzić swoją wiedzę o kinie, studiując interaktywne ciekawostki o filmach; wielokrotnie odsłuchiwać niezapomniane kwestie i eksportować je jako dzwonki; zamieszczać informacje w portalach Facebook i Twitter, a także śledzić nowości o danym filmie w czasie rzeczywistym.

** [

A MOGLI STOCZYĆ SIĘ NA SAMO DNO ]( http://film.wp.pl/nie-skonczyli-na-dnie-6025275771658881g )**

d2x0q1p

** [

NAJLEPSZE PROSTYTUTKI W HOLLYWOOD ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )**

** [

GWIAZDA NA WIZJI POSZŁA DO ŁÓŻKA Z OCHRONIARZEM! ]( http://teleshow.wp.pl/kim-kardashian-przekroczyla-kolejna-granice-6021950529430145g )**

** [

GWIAZDY "SŁONECZNEGO PATROLU" DZIŚ. JAK WYGLĄDAJĄ? ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )**

d2x0q1p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2x0q1p