Trwa ładowanie...
gemma arterton
28-05-2012 13:33

''Mystery White Boy'': Gemma Arterton i Olivia Thirlby kobietami Jeffa Buckleya

''Mystery White Boy'': Gemma Arterton i Olivia Thirlby kobietami Jeffa Buckleya
d1gnv9y
d1gnv9y

*Gemma Arterton ("Tamara i mężczyźni"), Olivia Thirlby ("Juno") i Harry Treadaway ("Control") dołączyli do obsady filmu "Mystery White Boy" o życiu Jeffa Buckleya.*

Obraz o życiu tragicznie zmarłego muzyka wyreżyseruje Jake Scott, a w roli głównej wystąpi Reeve Carney, który zasłynął występem w broadwayowskim musicalu "Spider-Man Turn Off the Dark". Arterton będzie reprezentowała kobiety-imprezowiczki, a Thirlby - odpowiedzialne partnerki, z jakimi wiązał się Buckley. Treadaway wcieli się w perkusistę Matta Johnsona. W obrazie wystąpią także Patricia Arquette oraz John Patrick Amedori.

Jeff Buckley zadebiutował w roku 1994 albumem "Grace". Krążek był wyrazem niezwykłego talentu wokalnego i poetyckiego młodego artysty i wróżył Amerykaninowi wielką karierę. Niestety ta nie potrwała długo. W roku 1997, w czasie pracy nad drugą płytą długogrającą, Buckley utonął w wieku zaledwie 30 lat. Od czasu tragicznej śmierci muzyka "Grace" zyskała status płyty kultowej, a utwory z albumu, w tym mistrzowskie wykonanie piosenki "Hallelujah" Leonarda Cohena, cieszą się niegasnącą popularnością.

Przypomnijmy, że jednocześnie powstaje konkurencyjny obraz o życiu Tima i Jeffa Buckleyów, "Greetings From Tim Buckley". Tu w rolę młodszego artysty wcieli się Penn Badgley.

d1gnv9y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gnv9y