Trwa ładowanie...

"Na krawędzi": Maciek nie jest ojcem Anki

"Na krawędzi": Maciek nie jest ojcem AnkiŹródło: Telewizja Polsat
d237be3
d237be3

Co wydarzy się w najbliższym odcinku *"Na krawędzi"? W mieszkaniu Marty pojawia się uważany za zmarłego, ojciec Anki – Maciek. Porwano ich córkę i chce pomóc Marcie w poszukiwaniach. Kobieta opowiada Maćkowi, że – wbrew temu, co sama powtarzała przez lata - nie jest ojcem jej córki.*

Po powrocie do kraju Marta (Urszula Grabowska) odnalazła miłość sprzed lat, Maćka (Piotr Grabowski). Powiedziała mu wtedy, że Anka (Maria Niklińska) jest jego córką, bo przypuszczała, że ktoś będzie chciał do niego dotrzeć. Ponad dwadzieścia lat temu Marta odeszła od Maćka bez słowa. Teraz Maciek znowu pojawia się w jej życiu. To Cichy (Jacek Kopczyński), przyjaciel Marty, powiedział mu o porwaniu Anki. Sajno opowiada Maćkowi, że – wbrew temu, co sama powtarzała przez lata - nie jest ojcem jej córki, lecz on nie chce w to uwierzyć. Jest wstrząśnięty tragiczną historią Marty sprzed lat.

Dlaczego Marta dopiero teraz odważyła się powiedzieć Maćkowi prawdę? Dowiemy się w 8. odcinku "Na krawędzi", który zostanie wyemitowany na antenie Polsatu już jutro, 18 kwietnia, o godzinie 22.00. Zapraszamy!

d237be3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d237be3