Trwa ładowanie...
d1nn28v
Aktualności

"Najlepszy": dlaczego wszyscy twoi znajomi mówią o jednym filmie? Wyjaśniamy!

Od premiery "Najlepszego" obejrzało już ponad 380 tys. polskich widzów. Fora internetowe puchną od komentarzy, bo historia Jerzego Górskiego wbija w fotel i po prostu nie można przejść obok niej obojętnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jakub Gierszał jako Jerzy Górski w filmie Łukasza Palkowskiego pt. "Najlepszy"
Jakub Gierszał jako Jerzy Górski w filmie Łukasza Palkowskiego pt. "Najlepszy" (Materiały prasowe)
d1nn28v

Bo to najbardziej wzruszający film, jaki zobaczycie teraz w kinie

Dawno nie było polskiego filmu, który budził tyle emocji. Podczas seansu "Najlepszego" widzowie nie kryją wzruszenia, a nawet płaczu. Nie wstydzą się także o tym mówić. Zobaczcie, jak reagowali po wyjściu z kina, gdy przyłapaliśmy ich na jednym z pierwszych pokazów.

Najlepszy film festiwalu w Gdyni - 9/10!

- Filmowa biografia Jerzego Górskiego to świetnie opowiedziane, emocjonujące, a przede wszystkim piekielnie inspirujące kino nakręcone według najlepszych hollywoodzkich wzorców. To właśnie dla takich filmów jak "Najlepszy" Łukasza Palkowskiego przyjeżdża się do Gdyni - tak pisał w recenzji Grzegorz Kłos, dając filmowi ocenę 9/10.

d1nn28v

Gdyby Górski urodził się w USA, o prawa do jego biografii biłyby się największe hollywoodzkie wytwórnie

Nie mogłoby być inaczej. Narkoman, który nieomal zadławił się swoimi wymiocinami wydostał się z dna piekła, aby po latach katorżniczych treningów wystartować w najbardziej morderczym biegu świata, w dodatku go wygrać i przy okazji ustanowić rekord.

*Morderczy wyczyn Jerzego Górskiego. "Odniosłem swoje życiowe zwycięstwo. To było niesamowite!" *

Produkcja na światowym poziomie

Łukasz Palkowski po przebojowych "Bogach" po raz kolejny udowadnia, że ma smykałkę do opowiadania historii, które nie ustępują w żąden sposób produkcjom zza oceanu. Ze świecą w ręku można szukać twórcy, który tak dobrze rozumie specyfikę kina popularnego.

d1nn28v

Aktorzy naprawdę dają radę

Począwszy od Jakuba Gierszała, dla którego Górski to bezspornie najlepsza z dotychczasowych ról, wyrazistej Kamili Kamińskiej czy klasycznego Arkadiusza Jakubika, a skończywszy na przezabawnych epizodach duetu Tomasz Kot, Zdzisław Paterak i - ast but not least - Janusz Gajos. Obsada to same strzały w dziesiątkę.

Jakub Gierszał o filmie

Zobacz zwiastun filmu "Najlepszy":

d1nn28v

Podziel się opinią

Share

d1nn28v

d1nn28v