Trwa ładowanie...
najlepszy (film)
05-12-2017 13:49

"Najlepszy": dlaczego wszyscy twoi znajomi mówią o jednym filmie? Wyjaśniamy!

Od premiery "Najlepszego" obejrzało już ponad 380 tys. polskich widzów. Fora internetowe puchną od komentarzy, bo historia Jerzego Górskiego wbija w fotel i po prostu nie można przejść obok niej obojętnie.

"Najlepszy": dlaczego wszyscy twoi znajomi mówią o jednym filmie? Wyjaśniamy!Źródło: Materiały prasowe
d187tbc
d187tbc

Bo to najbardziej wzruszający film, jaki zobaczycie teraz w kinie

Dawno nie było polskiego filmu, który budził tyle emocji. Podczas seansu "Najlepszego" widzowie nie kryją wzruszenia, a nawet płaczu. Nie wstydzą się także o tym mówić. Zobaczcie, jak reagowali po wyjściu z kina, gdy przyłapaliśmy ich na jednym z pierwszych pokazów.

Najlepszy film festiwalu w Gdyni - 9/10!

- Filmowa biografia Jerzego Górskiego to świetnie opowiedziane, emocjonujące, a przede wszystkim piekielnie inspirujące kino nakręcone według najlepszych hollywoodzkich wzorców. To właśnie dla takich filmów jak "Najlepszy" Łukasza Palkowskiego przyjeżdża się do Gdyni - tak pisał w recenzji Grzegorz Kłos, dając filmowi ocenę 9/10.

Gdyby Górski urodził się w USA, o prawa do jego biografii biłyby się największe hollywoodzkie wytwórnie

Nie mogłoby być inaczej. Narkoman, który nieomal zadławił się swoimi wymiocinami wydostał się z dna piekła, aby po latach katorżniczych treningów wystartować w najbardziej morderczym biegu świata, w dodatku go wygrać i przy okazji ustanowić rekord.

Morderczy wyczyn Jerzego Górskiego. "Odniosłem swoje życiowe zwycięstwo. To było niesamowite!"

Produkcja na światowym poziomie

Łukasz Palkowski po przebojowych "Bogach" po raz kolejny udowadnia, że ma smykałkę do opowiadania historii, które nie ustępują w żąden sposób produkcjom zza oceanu. Ze świecą w ręku można szukać twórcy, który tak dobrze rozumie specyfikę kina popularnego.

Aktorzy naprawdę dają radę

Począwszy od Jakuba Gierszała, dla którego Górski to bezspornie najlepsza z dotychczasowych ról, wyrazistej Kamili Kamińskiej czy klasycznego Arkadiusza Jakubika, a skończywszy na przezabawnych epizodach duetu Tomasz Kot, Zdzisław Paterak i - ast but not least - Janusz Gajos. Obsada to same strzały w dziesiątkę.

Jakub Gierszał o filmie

Zobacz zwiastun filmu "Najlepszy":

d187tbc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d187tbc