Trwa ładowanie...

"Nic się nie stało" online. Gdzie obejrzeć film Sylwestra Latkowskiego?

"Nic się nie stało" to nowy film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego, który wyprodukowała Telewizja Polska. Produkcja opowiada o “o pedofilii i hipokryzji w środowisku celebrytów”. Sprawdź, gdzie można go obejrzeć.

Share
"Nic się nie stało" online. Gdzie obejrzeć film Sylwestra Latkowskiego?
Źródło: ons.pl
d4i4yvn

"Nic się nie stało" to najnowszy film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego. Dziennikarz zgłębił temat afery, do której rzekomo miało dojść w sopockim klubie Zatoka Sztuki. Lokal był regularnie odwiedzany przez celebrytów z całej Polski. Produkcja Telewizji Polskiej miała opowiadać o procederach pedofilskich, których dopuszczano się w nadmorskim lokalu. Świadkami tych tragicznych zdarzeń miało być wiele polskich gwiazd.

ZOBACZ TAKŻE: Pokazano głośne filmy o pedofilii. Co robi rząd?

W dokumencie pojawiają się wizerunki takich gwiazd jak m.in. Natalia Siwiec, Borys Szyc, Kuba Wojewódzki, czy Blanka Lipińska. Z kolei antybohaterami tej opowieści są Krystian W., ps. Krystek i Marcin T. ps. Turek. Pierwszy z nich odpowiada za swoje czyny przed sądem, postawiono mu kilkadziesiąt zarzutów. Najistotniejszą dla filmu sprawą jest jednak historia 14-letniej Anaid, która popełniła samobójstwo po tym, jak została zgwałcona.

Film "Nic się nie stało" został wyemitowany na antenie telewizji TVP 20 maja i jest dostępny na platformie vod.tvp.pl. Produkcję można obejrzeć za darmo TUTAJ.

d4i4yvn

Podziel się opinią

Share
d4i4yvn
d4i4yvn