Trwa ładowanie...
d263no4

"Nic się nie stało" online. Gdzie obejrzeć film Sylwestra Latkowskiego?

"Nic się nie stało" to nowy film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego, który wyprodukowała Telewizja Polska. Produkcja opowiada o “o pedofilii i hipokryzji w środowisku celebrytów”. Sprawdź, gdzie można go obejrzeć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Nic się nie stało" online. Gdzie obejrzeć film Sylwestra Latkowskiego?
"Nic się nie stało" online. Gdzie obejrzeć film Sylwestra Latkowskiego? (ons.pl)
d263no4

"Nic się nie stało" to najnowszy film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego. Dziennikarz zgłębił temat afery, do której rzekomo miało dojść w sopockim klubie Zatoka Sztuki. Lokal był regularnie odwiedzany przez celebrytów z całej Polski. Produkcja Telewizji Polskiej miała opowiadać o procederach pedofilskich, których dopuszczano się w nadmorskim lokalu. Świadkami tych tragicznych zdarzeń miało być wiele polskich gwiazd.

ZOBACZ TAKŻE: Pokazano głośne filmy o pedofilii. Co robi rząd?

W dokumencie pojawiają się wizerunki takich gwiazd jak m.in. Natalia Siwiec, Borys Szyc, Kuba Wojewódzki, czy Blanka Lipińska. Z kolei antybohaterami tej opowieści są Krystian W., ps. Krystek i Marcin T. ps. Turek. Pierwszy z nich odpowiada za swoje czyny przed sądem, postawiono mu kilkadziesiąt zarzutów. Najistotniejszą dla filmu sprawą jest jednak historia 14-letniej Anaid, która popełniła samobójstwo po tym, jak została zgwałcona.

Film "Nic się nie stało" został wyemitowany na antenie telewizji TVP 20 maja i jest dostępny na platformie vod.tvp.pl. Produkcję można obejrzeć za darmo TUTAJ.

d263no4

Podziel się opinią

Share

d263no4

d263no4