Trwa ładowanie...

Nicolas Cage w nawiedzonym parku rozrywki. "Jest stworzony do tej roli"

Nicolas Cage będzie gwiazdą horroru, który jest określany jako mieszanka "Niesamowitego jeźdźca" z Clintem Eastwoodem i "Morderczych klaunów z kosmosu". To nie jedyny powód, by śledzić projekt zatytułowany "Wally's Wonderland".

Share
Nicolas Cage w nawiedzonym parku rozrywki. "Jest stworzony do tej roli"
Źródło: Materiały prasowe
d4j3ytv

Wally's Wonderland to nazwa parku rozrywki, który kryje mroczny sekret. Przekona się o tym pewien dozorca (Nicolas Cage) zmuszony do spędzenia tam całej nocy. Mężczyzna będzie musiał walczyć o przetrwanie, stawiając czoła animatronicznym stworom powołanym do życia. Czy uda mu się dotrwać do wschodu słońca i wydostać z koszmarnego parku?

Obejrzyj: "Upiorne opowieści po zmroku" - rozmowa z Guillermo del Toro

Właśnie tak zapowiada się kolejny film z Nicolasem Cage'em, który został ogłoszony w serwisie Collider. Reżyserem zostanie Kevin Lewis ("The Drop", "The Third Nail"), a pod scenariuszem podpisał się G.O. Parsons. Nie ma on jeszcze wyrobionej renomy (zagrał w kilku produkcjach i napisał scenariusz do telewizyjnego filmu "Killer Sharks" z 2011 r.), ale projekt "Wally's Wonderland" zrobił już wokół siebie spore zamieszanie.

d4j3ytv

Scenariusz Parsonsa został wysoko oceniony w serwisie Blood List, gdzie trafiają gatunkowe teksty czekające na realizację. Warto wspomnieć, że wcześniej na "krwawej liście" pojawiły się scenariusze Oscarowego "Czarnego łabędzia" czy "Stokera" z Nicole Kidman i Mią Wasikowski.

Nicolas Cage w filmie "Mandy"/Materiały prasowe
Źródło: Nicolas Cage w filmie "Mandy"/Materiały prasowe

Nie wiadomo, czy Parsons pisał rolę dozorcy dla Nicolasa Cage'a, ale reżyser "Wally's Wonderland" nie wyobraża sobie nikogo innego na pierwszym planie.

- Dla mnie zawsze liczył się tylko jeden aktor, który mógłby sprawić, by ten film zadziałał. Tym aktorem jest Nic Cage – mówił Lewis.

d4j3ytv

Podziel się opinią

Share
d4j3ytv
d4j3ytv