Trwa ładowanie...

Nie poznamy zeznań Amber Heard przeciwko Deppowi. Będą utajnione

Amber Heard będzie zeznawać przez Skype’a w nowym procesie dotyczącym seksualnej przemocy, którą miał wobec niej stosować aktor Johnny Depp. Jednak jej zeznania pozostaną utajnione.

Nie poznamy zeznań Amber Heard przeciwko Deppowi. Będą utajnioneŹródło: Getty Images
d2jf9tt
d2jf9tt

Chodzi o proces jaki amerykański aktor wytoczył brytyjskiej gazecie "The Sun".

W 2018 roku angielski tabloid napisał, że Depp był damskim bokserem i bił swoją ówczesną żonę Amber Heard.

Depp uznał ten artykuł za oszczerczy i pozwał gazetę przed brytyjskim sądem. Proces będzie się toczył w Londynie.

Świadkiem ma być była żona Deppa, Amber Heard, która twierdzi, że kiedy byli małżeństwem w latach 2015-17, była ona ofiarą przemocy z rąk Deppa.

d2jf9tt

Sędzia zdecydował, że jej zeznania, złożone przez Skype’a w tym nowym procesie przeciwko gazecie "The Sun", będą utajnione.

Getty Images
Źródło: Getty Images

Przypomnijmy, że w innej sprawie sądowej w USA, w maju 2016 roku, aktorka złożyła pozew o rozwód i oskarżyła Deppa o przemoc fizyczną i psychiczną. Doszło wtedy do ugody: aktorka zobowiązała się, że nie będzie w przyszłości oskarżać Deppa o to, że stosował wobec niej przemoc, a były mąż zapłacił jej 7 mln dolarów.

Jednak w 2018 roku na łamach "Washington Post" pojawił się list autorstwa Heard, w którym Johnny Depp znów został przedstawiony jako tyran i damski bokser. Kolejne publikacje o ich burzliwym małżeństwie ukazywały się sukcesywnie w mediach amerykańskich i brytyjskich.

d2jf9tt

Johnny Depp uznał w końcu, że przez te oskarżenia stracił rolę w kolejnej części "Piratów z Karaibów", więc domaga się od Amber Heard 50 mln dolarów odszkodowania. Ten proces ma ruszyć w sierpniu tego roku w USA.

d2jf9tt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jf9tt