Trwa ładowanie...
d1lns71

Johnny Depp ujawni nagrania rozmów z żoną. Przyznała się do przemocy domowej

Johnny Depp nie ustaje w walce o odzyskanie dobrego imienia. Sąd w Wielkiej Brytanii podjął decyzję w sprawie pozwu, który aktor złożył przeciwko angielskiej gazecie po nazwaniu go "żonobijcą". Już przed rozpoczęciem procesu Depp zdobył przewagę.
Share
Jonny Depp ma powody do radości
Jonny Depp ma powody do radościŹródło: Getty Images
d1lns71

Kilka dni temu informowaliśmy o spotkaniu Deppa i jego prawników z przedstawicielami News Group Newspapers, wydawcy brytyjskiego dziennika "The Sun". Aktor złożył pozew przeciwko gazecie po publikacji z kwietnia 2018 r. Redaktor naczelny Dan Wootton w swoim felietonie zaatakował decyzję J.K. Rowling o obsadzeniu Johnny'ego Deppa w filmie "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda". Wootton nazwał wówczas aktora "żonobijcą" (ang. wife beater), nawiązując bezpośrednio do skandalu, jaki wybuchł przy okazji rozwodu Johnny'ego Deppa i Amber Heard.

Obejrzyj: Wielka Brytania nie chce płacić za ochronę Meghan i Harry'ego

Przypomnijmy, że w maju 2016 r. Amber Heard złożyła papiery rozwodowe i oskarżała męża o przemoc domową. Wizerunek Deppa mocno ucierpiał przez cały ten skandal, ale niedawno role się odwróciły. Do prasy trafiły nagrania prywatnych rozmów Deppa i Heard, w których to ona jawi się jako agresorka, która wszystko uknuła.

d1lns71

- Powiedz światu, Johnny, powiedz im… Ja, Johnny Depp, mężczyzna, ofiara przemocy domowej… i sprawdź, jak wiele osób w to uwierzy i stanie po twojej stronie – mówiła Heard na nagraniu.

- Jesteś ode mnie większy i silniejszy… Ja byłam 52-kilogramową kobietą… Zamierzasz stanąć przed sądem i powiedzieć: "Ona to zaczęła"? Serio? – szydziła z zamiarów męża.

  Getty Images
Źródło: Getty Images

Jak dowiedział się "The Guardian", treść tych nagrań ma zostać oficjalnie ujawniona i włączona jako materiał dowodowy w procesie Depp kontra "The Sun".

Jednocześnie sąd nie przychylił się do wniosku prawników gazety. Domagali się oni upublicznienia SMS-ów obciążających Deppa, które również wyciekły do mediów. Aktor w wiadomościach do zaprzyjaźnionego aktora Paula Bettany'ego miał go namawiać do spalenia i utopienia Amber Heard, a nawet zbezczeszczenia zwłok.

Proces w Londynie ma się rozpocząć 23 marca.

d1lns71

Podziel się opinią

Share
d1lns71
d1lns71