Trwa ładowanie...

''Niesamowity Spider-Man'': Trzy banery z człowiekiem-pająkiem [foto]

''Niesamowity Spider-Man'': Trzy banery z człowiekiem-pająkiem [foto]Źródło: UIP
d1bb3af
d1bb3af

Niedawno w serwisie prezentowaliśmy świetny plakat "Niesamowitego Spider-Mana", a już teraz możemy oglądać trzy nowe materiały promocyjne pod postacią banerów, które być może zawisną również w polskich kinach.

Prezentowane poniżej grafiki nie dorównują co prawda wspomnianemu posterowi, ale pozwalają nam przyjrzeć się bliżej odświeżonemu kostiumowi najpopularniejszego komiksowego bohatera.

Nowa obsada, nowy reżyser, nowa historia. Czy zupełnie nowe podejście do najbardziej kasowego komiksu wszech czasów się powiedzie? Jak widać na przykładzie serii o Bondzie, odświeżenie tematu może okazać się wielkim sukcesem.


Peter Parker tym razem uczy się jeszcze w liceum. Musi pogodzić się z tym, kim się stał, i wybaczyć sobie śmierć wuja, którego – tak mu się wydaje – mógł uratować.

d1bb3af

W roli głównej zobaczymy Andrew Garfielda, a obok niego wystąpią m.in. Emma Stone, Martin Sheen, Rhys Ifans, Denis Leary, Campbell Scott, Julianne Nicholson, Irrfan Khan oraz Annie Parisse. Za reżyserię odpowiada Marc Webb, a scenariusz napisali James Vanderbilt, Alvin Sargent i Steve Kloves.

**[

]( http://i.wp.pl/a/f/png/28154/amazingspiderman1.png )**

**[

]( http://i.wp.pl/a/f/png/28154/amazingspiderman2.png )**

Polska premiera zaplanowana jest na 6 lipca 2012 roku.


**[

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d1bb3af
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bb3af