Trwa ładowanie...
d42pwg0

"Nigdy nie jesteś za stary, żeby wyrównać rachunki". Premiera filmu "W starym, dobrym stylu" na DVD i Blu-ray

Zdobywcy Oscarów Michael Caine, Morgan Freeman i Alan Arkin w jednym filmie! Komedia "W starym, dobrym stylu” to przezabawna, ale i trzymająca w napięciu opowieść o trzech seniorach, których bankructwo funduszu emerytalnego pchnęło na drogę przestępstwa. Film dostępny od 31 października na Blu-ray i DVD.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kadr z filmu "W starym, dobrym stylu”
Kadr z filmu "W starym, dobrym stylu” (Materiały prasowe)
d42pwg0

Cierpliwość każdego mężczyzny ma swoje granice. Później musi zacząć działać. Czasem w zupełnie nieprzewidywalny sposób. Weźmy na przykład Williego (Morgan Freeman), Joego (Michael Caine) i Ala (Alan Arkin). Trójka wielkodusznych i uczciwych mieszkańców Brooklynu zaprzyjaźniła się ze sobą pracując na linii montażowej w jednej fabryce. Nigdy nie postrzegali siebie jako osób, które mogłyby obrabować bank. Oczywiście nigdy też nie przypuszczali, że bank może obrabować ich…do czasu, kiedy zostają oszukani przez system emerytalny i hipoteczny. Przekonani o tym, że nie mają nic do stracenia, decydują się ten jeden raz w życiu na niebezpieczny, nieznany, ale zarazem niezwykle ekscytujący ruch związany z obrabowaniem banku. Po ustaleniu niezbędnego alibi, opracowują doskonały plan odebrania tego, co im się należy, nawet gdyby miała to być ostatnia rzecz, jaką zrobią w życiu. Warto wspomnieć, że zbliżają się też do 80-tki... ale to nie ma znaczenia, bo stawanie w obronie własnych interesów nigdy się nie starzeje

Zobacz zwiastun filmu "W starym, dobrym stylu":

- Scenariusz napisany przez Teda Melfiego obfituje w wiele zabawnych zwrotów akcji i zaskakujących sytuacji - mówi reżyser Zach Braff. - Poza tym, w naszym filmie można zobaczyć w akcji największe gwiazdy Hollywood. Jestem pewien, że widzowie docenią sposób, w jaki potrafią wyważyć elementy komediowe i sceny akcji z momentami wzruszeń i refleksji. Uwielbiam ich. Czy jest ktoś, kto ich nie lubi? Sprawiają, że naprawdę wierzymy, że bohaterowie ci są najlepszymi przyjaciółmi od 40 lat, przeżyli razem lepsze i gorsze czasy i troszczą się o siebie nawzajem - dodaje reżyser.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

- Ciągle dostaję scenariusze do czytania, ale ten był wyjątkowy - potwierdza Michael Caine. *- Ucieszyłem się, że to była komedia, bo rzadko dostaję takie propozycje. Ujęła mnie też zażyłość łącząca bohaterów. To uroczy i zabawny film, ale ma też głębsze przesłanie. Poza tym miałem okazję pracować z Morganem i Alanem. Z aktorskiego punktu widzenia chyba nie może być już lepiej. *

d42pwg0

Komedia "W starym, dobrym stylu” pokazuje prawdziwe oburzenie wywołane machinacjami świata wielkiego biznesu. Może to brzmieć znajomo dla wielu widzów, którzy, podobnie jak Joe, Willie i Al, odczuli je na własnej skórze.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Na ekrany amerykańskich kin komedia "W starym, dobrym stylu” weszła 7 kwietnia 2017. Film został ciepło przyjęty przez krytyków a w kinach zarobił blisko 85 milionów dolarów (jego produkcja pochłonęła 25 mln dolarów), z czego blisko 12 milionów tylko w weekend amerykańskiego otwarcia.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU BLU-RAY:
Komentarz Zacha Braffa;
Sceny niewykorzystane

d42pwg0

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:
Komentarz Zacha Braffa;

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Sprawdź, co #dziejesiewkulturze:

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d42pwg0

Podziel się opinią

Share
d42pwg0
d42pwg0