Trwa ładowanie...

Oficjalnie: Małgorzata Rozenek zagra w filmie Patryka Vegi. Znamy szczegóły

Małgorzata Rozenek będzie mogła pokazać swoje umiejętności aktorskie. Dostanie rolę w filmie Patryka Vegi, do którego zdjęcia ruszą za kilka miesięcy.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Oficjalnie: Małgorzata Rozenek zagra w filmie Patryka Vegi. Znamy szczegółyŹródło: ONS.pl
d2sv29e
d2sv29e

Vega uważa, że Rozenek ma talent aktorski

Patryk Vega obserwuje karierę Małgorzaty Rozenek od dobrych kilku lat. Jego zdaniem ma talent aktorski. - Małgosia Rozenek ma cudowną energię, w związku z tym z pewnością to będzie postać ekspresyjna. Myślę jednak, że ma ona szersze spektrum możliwości niż to, co znamy dotychczas z mediów. Dlatego chciałbym jej dać rolę, która pozwoli wykreować kobietę inną, niż Małgosia jest prywatnie, bo tylko dzięki temu będziemy mogli pokazać, że ma talent aktorski - powiedział magazynowi "Flesz".

Vega ostatnio intensywnie pracuje nad filmem "Polityka", w którym wystąpią m.in. Andrzej Grabowski, Janusz Chabior, Antoni Królikowski, Zbigniew Zamachowski, Daniel Olbrychski i Maciej Stuhr. Fabuła będzie dotyczyć polskiej sceny politycznej tuż przed wyborami parlamentarnymi. Vega mówił, że wywierano na nim presję, by pokazał film po wyborach. Ostatecznie produkcja trafi do kin 6 września. Krótko po premierze ruszają zdjęcia do filmu z Rozenek, który ukaże się w Walentynki w 2021 roku.

Rozenek spełni kolejne marzenie

Prezenterka telewizyjna jest chętna do współpracy. Bardzo docenia warsztat Vegi. - Patryk Vega ma duże doświadczenie reżyserskie i najlepiej wie, kogo obsadzić w jakiej roli. Jest prawdziwym profesjonalistą. Tylko on nie obsadza aktorów po warunkach, a wychodzi poza schemat - mówiła.

Dla Rozenek rola u Vegi będzie spełnieniem marzeń. - Domyślam się, że rola u niego wymagałaby ode mnie tego, żebym wyszła ze swojej strefy komfortu i spojrzała na siebie z perspektywy. Oczywiście, jestem chętna na wizerunkowe eksperymenty, o których nawet nie śmiałabym myśleć - dodała.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2sv29e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sv29e