Trwa ładowanie...

"Polityka": Patryk Vega pokazał fragment z Danielem Olbrychskim

Patryk Vega udostępnił kolejny materiał z roboczej wersji swojego filmu. "To teraz dla równowagi coś o drugiej stronie" – powiedział reżyser, który dotychczas pokazywał fragmenty uderzające w polityków partii rządzącej.

"Polityka": Patryk Vega pokazał fragment z Danielem OlbrychskimŹródło: Materiały prasowe
d1q835g
d1q835g

Wiadomo, że w filmie Vegi pojawi się wątek prezesa wzorowanego na Jarosławie Kaczyńskim, ojca dyrektora, którego zagra Zbigniew Zamachowski. Będzie nawet wątek homoseksualny z udziałem polityków kojarzących się z Macierewicza i Misiewicza. Ale nie tylko politycy PiS-u będą ukazani w niekorzystnym świetle.

Obejrzyj fragment "Polityki" z Danielem Olbrychskim:

- Kochani, to teraz tak dla równowagi coś o drugiej stronie – powiedział Patryk Vega w nowym fragmencie przesłanym redakcji WP Film. W klipie pojawiło się nawiązanie do ośmiorniczek, którymi zajadali się politycy PO w trakcie tzw. afery podsłuchowej.

Jest także mocna i wulgarna definicja demokracji w scenie, w której po raz pierwszy możemy zobaczyć Daniela Olbrychskiego.

d1q835g

- Kiedy Patryk zwrócił się z propozycją zagrania w "Polityce", ucieszyłem się przede wszystkim ze współpracy z nim. Każdy kolega aktor potwierdzi, że to zawsze przygotowany, profesjonalny reżyser, z którym pracuje się w fantastycznej atmosferze – mówił Olbrychski w rozmowie z WP.

d1q835g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q835g