Trwa ładowanie...
d36bvis

Paul Greengrass i Matt Damon wracają do Bourne'a

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paul Greengrass i Matt Damon wracają do Bourne'a
d36bvis

Paul Greengrass i Matt Damon spotkają się na planie piątego filmu z serii "Bourne".

Paul Greengrass i Matt Damon to duet, który odpowiada za sukces dwóch części cyklu. Damon wystąpił w obrazach "Krucjata Bourne'a" i "Ultimatum Bourne'a", za kamerą których stanął Greengrass. Przez wielu fanów te dwa filmy uważane są za najlepsze z całej serii.

Kilka miesięcy temu Matt Damon zarzekał się, iż nie powróci do cyklu, jeśli za jego kamerą ponownie nie stanie Paul Greengrass. Okazało się, że reżyser doszedł do porozumienia z wytwórnią Universal i zajmie się realizacją kolejnego filmu o losach przebojowego agenta. W obrazie do głównej roli powróci więc Matt Damon.

d36bvis

Przypomnijmy, że dwa lata temu do kin trafiła czwarta część serii, "Dziedzictwo Bourne'a", w której wystąpił Jeremy Renner. Aktor miał zagrać w kontynuacji obrazu, ale w takiej sytuacji produkcja filmu z jego udziałem zostaje wstrzymana.

Premierę piątego "Bourne'a" zaplanowano na 15 lipca 2016 roku.

Matt Damon w listopadzie rozpocznie pracę na planie produkcji science fiction "The Martian" Ridleya Scotta. Ostatnio aktora można było podziwiać w "Obrońcach skarbów" George'a Clooneya.

Ostatni obraz w reżyserii Paula Greengrassa, "Kapitan Phillips", miał premierę we wrześniu ubiegłego roku. Film z Tomem Hanksem w roli głównej otrzymał sześć nominacji do Oscara oraz cztery nominacje do Złotych Globów.

d36bvis

Podziel się opinią

Share
d36bvis
d36bvis