Trwa ładowanie...
ycipk-4dm59k

Piotr Adamczyk został Miśkiem. Zobacz wideo!

Był Żyrafą i Zającem, teraz został Miśkiem. Piotr Adamczyk opowiada o swojej postaci w komediowej animacji "Miśków 2-óch w Nowym Jorku”.

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Adamczyk został Miśkiem. Zobacz wideo!
(Materiały prasowe)
ycipk-4dm59k

Dubbingowanie postaci w bajkach to dla Piotra Adamczyka nic nowego. Ratował już Wielkanoc jako Zając Max i skradł serca widzów jako Żyrafa Melman w "Madagaskarze”. Tym razem aktor udziela głosu zdecydowanie nieprzeciętnemu Misiowi.

- To taki dosyć ważny Miś, jest przede wszystkim misiem polarnym i został królem Arktyki. Dostaje klucze do Nowego Jorku, a tam zaczynają się sukcesy, a potem zaraz, jak to w dobrym sensacyjnym filmie, kłopoty - opowiada o swojej postaci Adamczyk.

*- Nie dość, że mam szansę zostać misiem polarnym, to jeszcze latam helikopterem, biorę udział w pościgach, gonię samochody w Nowym Jorku. Ratuję świat przed złym biznesmenem, który chce zabutelkować całą wodę z Arktyki i sprzedać jako wielką zgrzewkę butelek. *

ycipk-4dm59k

Co właściwie skłania zawodowego aktora, aby przyjmować role w dubbingu? — Ja się zawsze cieszę jak mogę wziąć udział w bajce, zwłaszcza kiedy są one tak fajnie rysowane. To jest rodzaj takiej animacji, niezwykle plastycznej, czasem sobie myślę, że my aktorzy, żywi aktorzy, nie umiemy zagrać tak jak te nasze animowane postaci - mówi Piotr Adamczyk.

Podkreśla też dlaczego "Miśków 2-óch w Nowym Jorku” to wartościowy film, który spodoba się najmłodszym:

- Myślę, że dobra bajka, to taka, która ma jakieś przesłanie, a tutaj dzieci się na pewno zorientują, jak ważna jest natura i, że o naturę trzeba walczyć. A poza tym jest tam i przyjaźń i wsparcie całej grupy zwierzaków, które misiowi pomagają.

ycipk-4dm59k

"Miśków 2-óch w Nowym Jorku” w kinach już od 6 grudnia, a tak aktor opowiada o animacji i swoim bohaterze:

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4dm59k

ycipk-4dm59k
ycipk-4dm59k