Trwa ładowanie...

''Podróż na Tajemniczą Wyspę'' i kaczo Daffy wkrótce w kinach

Share
''Podróż na Tajemniczą Wyspę'' i kaczo Daffy wkrótce w kinach
Źródło: Warner Bros.
d2jyxnl

Widzów, którzy obejrzą familijny film przygodowy "Podróż na Tajemniczą Wyspę" zrealizowany w technologii 3D, czeka kilka dodatkowych minut uśmiechu i akcji podczas projekcji obrazu "Daffy’s Rhapsody". Premiera oryginalnego krótkometrażowego filmu animowanego z serii Zwariowane Melodie odbędzie się jednocześnie z premierą filmu pełnometrażowego wytwórni New Line Cinema i Warner Bros. Pictures.

Film "Daffy’s Rhapsody" przedstawia zupełnie nowe przygody Elmera Fudda i Kaczora Daffy’ego — relaksujący wieczór w kinie zmienia się w polowanie, kiedy Fudd nieoczekiwanie spotyka swoją odwiecznie nieuchwytną zdobycz, Daffy’ego. Elmer rusza w pościg, a Duffy sprytnie ucieka przed nim, zabawiając widzów piosenką o swojej udręce — myśliwych, którzy nie chcą zostawić go w spokoju.

d2jyxnl

W filmie przedstawiono oryginalną fabułę i zupełnie nowe animacje, można w nim usłyszeć głos nieżyjącego już legendarnego Mela Blanca, który zaśpiewał piosenkę Daffy’ego nagraną w latach pięćdziesiątych, oraz cenionego aktora głosowego Billy’ego Westa, który użyczył głosu współczesnemu Elmerowi Fuddowi.

Film jest drugim z serii trzech nowych krótkometrażowych filmów animowanych w 3D w reżyserii Matthew O’Callaghana, który powstał jako produkcja kinowa. Dział Warner Bros. zajmujący się tworzeniem animacji postanowił zaprezentować Zwariowane Melodie na dużym ekranie, ponieważ ta seria tak właśnie po raz pierwszy zachwyciła i podbiła serca widzów na całym świecie.

Sam Register, wicedyrektor wykonawczy ds. kreacji w dziale Warner Bros. zajmującym się animacją, był producentem wykonawczym obrazu "Daffy’s Rhapsody", a także pierwszego filmu krótkometrażowego z tej serii, ubiegłorocznej produkcji "I Tawt I Taw a Puddy Tat". Jak mówi — „W dzieciństwie wszyscy uwielbialiśmy postacie ze Zwariowanych Melodii, dlatego wielkim zaszczytem i ogromnym wyzwaniem była kontynuacja spuścizny tych kultowych postaci i przedstawienie ich nowemu pokoleniu fanów. To, że możemy jeszcze raz usłyszeć niezrównanego Mela Blanca, który użyczył głosu tym postaciom, jest jak spełnienie marzeń”.

Podobnie jak film "Podróż na Tajemniczą Wyspę", obraz "Daffy’s Rhapsody" będzie wyświetlany w kinach całego świata w 2D, 3D, a także w technologii IMAX tam, gdzie jest ona dostępna. W Polsce oba filmy zobaczymy już 17 lutego.

d2jyxnl

Podziel się opinią

Share
d2jyxnl
d2jyxnl