Trwa ładowanie...

Polski Box Office: "Avatar" zdetronizowany, triumfuje polski film!

Share
Polski Box Office: "Avatar" zdetronizowany, triumfuje polski film!Źródło: Kino Świat
d2l7x9q

"Avatar" zdetronizowany! Po raz pierwszy od 8 tygodni, pierwsze miejsce w polskim box officie nie przypadło „Avatarowi”. Pogromcą widowiska Jamesa Camerona jest przebojowa komedia Wojciecha Wójcika pt. "Randka w ciemno".

W ostatni weekend "Randkę w ciemno" obejrzało aż 203 642 osób. Film wygrał z „Avatarem” także pod względem dochodów, co jest wielkim osiągnięciem zważywszy na wyższą cenę biletu na pokazy 3D. Od premiery „Randki w ciemno”, 5 lutego, film obejrzało 406 710 osób, łączny dochód: 7 540 500. Ewenementem jest to, że film w drugi weekend zyskał 56% frekwencji w porównaniu z weekendem otwarcia.

„Randka w ciemno” to pełna emocji i humoru historia Majki, próbującej odnaleźć się po burzliwym związku ze starszym od siebie mężczyzną. Nie brakuje jej także innych miłosnych perypetii. Film zrealizowano z dużym rozmachem. Zdjęcia kręcone były między innymi na Lazurowym Wybrzeżu i w Londynie.

d2l7x9q

Pierwszą z nowości (na miejscu trzecim), komedię romantyczną pt. "Walentynki" obejrzało w weekend 73 191 widzów. Film przedstawia historię dziesięciu mieszkańców Los Angeles, których losy splatają się w dniu świętego Walentego.

Wydarzenia opowiedziane w filmie ukazane są z perspektywy wielu postaci, znajdujących się w różnych momentach życia i na różne sposoby zaangażowanych w bycie z drugą osobą — jedni są na etapie pierwszych randek, a inni w długich związkach. Jedni dopiero ulegają zauroczeniu, a innych łączą uczucia niewygasające od lat. Niektórzy są zdeklarowanymi singlami, a pozostali cierpią z powodu nieodwzajemnionej miłości...

**

Druga nowość znalazła się na pozycji czwartej z widownią liczącą 66 290 osób. Mowa o polskiej "Kołysance" Machulskiego.

d2l7x9q

Najnowsza komedia mistrza gatunku – Juliusza Machulskiego („Seksmisja”, „Kiler”, „Ile waży koń trojański?”), który tym razem postanowił stworzyć przewrotną mieszankę: połączyć humor z elementami grozy. „Kołysanka" jest inteligentną i oryginalną komedią, która proponuje widzom oryginalną zabawę konwencjami.

W zagadkowych okolicznościach znikają kolejno mieszkańcy i goście pewnej malowniczej miejscowości. Atmosfera, jak w najlepszych filmach sensacyjnych, gęstnieje ze sceny na scenę, a motorem potęgującym napięcie jest prowadzone.

Pozostałe nowości - "To skomplikowane" oraz "Wciąż ją kocham" znalazły się odpowiednio na miejscu piątym i dziewiątym.

Zobacz także:

d2l7x9q

**[

ALE WPADKA! PIJANA NA PODIUM ]( http://film.wp.pl/mariah-carey-kompletnie-pijana-odbiera-nagrode-6025283748565633g ) * *[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g ) * *[

SŁYNNA POLKA NAGUSIEŃKO ]( http://film.wp.pl/pawlakowna-o-zlotym-sercu-6025283556319873g ) * *[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) **

d2l7x9q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2l7x9q