Trwa ładowanie...
ycipk-49hefn

Powstanie film o życiu Kory. Na rolę wokalistki Maanamu mają szanse dwie gwiazdy

Kamil Sipowicz zdradził, że trwają pracę nad dwoma filmami o życiu Kory. Nieoficjalnie wiadomo, że w rolę kultowej wokalistki mogą wcielić się dwie wielkie gwiazdy polskiego kina – Magdalena Cielecka lub Olga Bołądź.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Powstanie film biograficzny o Korze.
Powstanie film biograficzny o Korze. (ONS.pl)
ycipk-49hefn

Mija rok od tragicznej śmierci legendy polskiego rocka – Kory. Gwiazda przegrała walkę z rakiem jajników w wieku 67 lat, pozostawiając po sobie wiele przebojów. Kultowa frontmanka zespołu Maanam pozostaje w sercach wielu fanów, którzy bez wątpienia ucieszą się z wiadomości o pracach nad dwoma filmami biograficznymi o Korze. Od dawna słyszeliśmy o filmie dokumentalnym skupiającym się na życiu wokalistki. Teraz mąż gwiazdy, Kamil Sipowicz, potwierdził, że trwają intensywne rozmowy w sprawie produkcji fabularnej.

ZOBACZ TEŻ: Trojanowska na pogrzebie Kory: "Byłyśmy koleżankami. Chciałyśmy złamać system"

ycipk-49hefn

Według nieoficjalnych ustaleń "Super Expressu" na rolę Kory mają szanse dwie aktorki. Niezwykle popularna ostatnio Magdalena Cielecka oraz Olga Bołądź, której nie można odmówić podobieństwa do wokalistki Maanamu.

Sipowicz podkreśla, że nic nie jest jeszcze przesądzone.

– Padają różne propozycje, ale nie będę wymieniał konkretnych nazwisk. Trudno mi sobie wyobrazić, żeby ktokolwiek mógł zagrać Korę – komentuje mąż Kory.

Czy ktoś dorówna charyzmie wokalistki? Kto powinien zagrać Korę?

ycipk-49hefn

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-49hefn

ycipk-49hefn
ycipk-49hefn