Trwa ładowanie...

Program TV na nadzielę - "Syberiada polska", "Do utraty sił", "88 minut" [16-09-2018]

Dziś w TV "Syberiada polska" głośny film z Adamem Woronowiczem w roli głównej. Obejrzymy też kolejną część sagi o Harrym Potterze - "Harry Potter i więzień Azkabanu", a także "Oszukać przeznaczenie 2". Sprawdź co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w niedzielę 16 września.

Program TV na nadzielę - "Syberiada polska", "Do utraty sił", "88 minut" [16-09-2018]Źródło: SPL/East News
d2ljj0i
d2ljj0i

"Harry Potter i więzień Azkabanu" – program TV na niedzielę 16.09.2018

"Harry Potter i więzień Azkabanu" to trzecia część serii o czarodzieju. Tym razem Harry dowiaduje się, że z pilnie strzeżonego więzienia dla czarodziejów uciekł niebezpieczny przestępca – Syriusz Black (Gary Oldman)
. *Podczas gdy cały świat rozpoczyna poszukiwania zbiega, wszyscy przekonują, że Black – dawny przyjaciel rodziców Pottera, poluje również na niego. Prawda okazuje się jednak zupełnie inna… W rolach głównych po raz kolejny zobaczymy Daniela Radcliffe'a, Ruperta Grinta i Emmę Watson.
*
"Harry Potter i więzień Azkabanu" – 20:00, TVN 7

"Harry Potter i więzień Azkabanu" – zwiastun filmu

"Do utraty sił" – program TV na niedzielę 16.09.2018

Billy Hope (Jake Gyllenhaal) to bokser, który właśnie wspiął się na szczyt swojej kariery. Ma piękną i kochającą żonę (Rachel McAdams)
, wspaniałą córkę i wydawałoby się, że nic już go nigdy nie złamie. Niestety na skutek wielu intryg jednego dnia traci wszystko. Popada w wielkie długi i traci prawa do opieki na córką (Oona Laurence). Wie, że aby odbić się od dna będzie musiał rozpocząć wszystko od nowa. Razem z pomocą emerytowanego boksera – Willsa (Forest Whitaker)
Billy będzie musiał włożyć dwa razy więcej pracy aby stanąć na nogi i odzyskać zaufanie najbliższych.
"Do utraty sił" – 20:05, TVP 2

"Do utraty sił" – zwiastun filmu

"Syberiada polska" – program TV na niedzielę 16.09.2018

- Moim marzeniem i wielkim wyzwaniem była realizacja filmu o losach Polaków deportowanych przez radzieckie NKWD w roku 1940 na Syberię - mówił w jednym z wywiadów Janusz Zaorski. I tym właśnie jest oparta na prawdziwych wydarzeniach "Syberiada polska". Staszek Dolina (Paweł Krucz)
razem z rodzicami i młodszym bratem trafia na Syberię w wieku sześciu lat.
"Syberiada polska" śledzi kolejne lata jego życia, chwile w których chłopak musiał szybko i bezwzględnie nauczyć się walki o przetrwanie i szybkiego podejmowania decyzji. Na ekranie zobaczymy również Adama Woronowicza, Urszulę Grabowską, Marcina Walewskiego i Sonię Bohosiewicz w roli matki, która chroniąc swoje dzieci, zostaje kochanką oprawcy z obozu pracy.
"Syberiada polska – 22:15, TVP 2

"Syberiada polska" – zwiastun filmu

"Szkoła stewardes" – program TV na niedzielę 16.09.2018

Donna (Gwyneth Paltrow) – dziewczyna z małego miasteczka przez całe życie marzyła o zostaniu stewardessą. *Pewnego dnia, rozpaczając po zerwaniu z chłopakiem, dochodzi do wniosku że właśnie teraz jest najlepszy moment na zrealizowanie tego marzenia. Trafiając na szkolenie do legendarnego instruktora lotów Johna Whitneya (Mike Myers) okaże się jednak, że jej nowa praca wcale nie będzie taka łatwa… "Szkoła stewardes" to ciepła komedia romantyczna - idealna na leniwy wieczór.
*
"Szkoła stewardes" – 22:20, TVP 1

"Oszukać przeznaczenie 2" – program TV na niedzielę 16.09.2018

Kimberly Corman (A.J. Cook) ma 19 lat i właśnie wybiera się z przyjaciółmi na wycieczkę. Przed wyjazdem doświadcza wizji, w której widzi, że ona i jej przyjaciele giną w poważnym wypadku samochodowym. Za namową dziewczyny wszyscy decydują się odwołać swoją podróż, a kilka godzin później dowiadują się, że cudem uniknęli śmierci. Kimberly jednak zna tajemniczą historię pasażerów lotu numer 180, którzy również cudem uniknęli śmierci i zdaje sobie sprawę, że przeznaczenia nie da się oszukać.
"Oszukać przeznaczenie 2" – 22:30, TVN

"88 minut" – program TV na niedzielę 16.09.2018

Jack Gramm (Al Pacino) to profesor i psychiatra sądowy. Mężczyzna właśnie wydał opinię w sprawie seryjnego morderca – Jona Forstera, który teraz czeka na egzekucję. Jednak następnego dnia po wydaniu wyroku Gramm dowiaduje się, że jedna z jego podopiecznych zostaje zamordowana w identyczny sposób, w jaki wcześniej Forster dokonywał swoich zbrodni. Psychiatra chce udowodnić, że osadzony w więzieniu jest winny, a za dokonaniem morderstwa stoi naśladowca. Na dodatek w dniu, kiedy ma się odbyć egzekucja Forstera profesor otrzymuje ostrzeżenie, że będzie następną ofiarą i zostało mu tylko 88 minut życia.
"88 minut" – 23:05, Polsat

"88 minut"- zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

d2ljj0i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ljj0i