Trwa ładowanie...
d1tsns4

Program TV na niedzielę: "Dziennik Bridget Jones", "Iron Man II", "Ucho prezesa" [04-03-2018]

Dziś w TV kultowa komedia romantyczna "Dziennik Bridget Jones", polski "Król życia" ze świetną kreacją Roberta Więckiewicza i "Bękarty wojny" Quentina Tarantino. W Telewizji WP pojawią się kolejne odcinku przebojowego "Ucha prezesa". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 4 marca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bridget Jones bawi od lat
Bridget Jones bawi od lat (Materiały prasowe)
d1tsns4

"Dziennik Bridget Jones"

Jedna z najpopularniejszych komedii romantycznych po 17 latach od premiery bawi jak dawniej. Film zrealizowany na podstawie bestsellerowej książki Helen Fielding to prześmieszna historia o sercowych kłopotach i życiowych niepowodzeniach atrakcyjnej 30-latki z nadwagą, słabością do drinków, papierosów i mężczyzn. Bridget Jones to dziś postać kultowa, w którą wcieliła się Renee Zellweger, a partnerują jej Hugh Grant i Colin Firth.

"Dziennik Bridget Jones" - TVP 1 21:20

d1tsns4

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

"Ucho prezesa"

Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce.

"Ucho prezesa" - Telewizja WP 20:00

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

Oglądaj "Ucho prezesa" w Telewizji WP:

"Sherlock Holmes"

Widowiskowa i błyskotliwa ekranizacja przygód najsłynniejszego detektywa w historii popkultury. Robert Downey Jr wcielił się w Holmesa, jakiego jeszcze nie znacie. Detektywa, który równie sprawnie posługuje się sztuką dedukcji, co swoimi pięściami. Partnerujący mu Jude Law został zaufanym przyjacielem detektywa, doktorem Watsonem, zaś Rachel McAdams gra Irene Adler, jedyną kobietę w życiu Holmesa, która wdała się z nim w wyjątkowo burzliwy związek.

d1tsns4

"Sherlock Holmes" - TVN 7 20:00

"Bękarty wojny"

Film Quentina Tarantino z 2009 roku z gwiazdorską obsadą (Brad Pitt, Eli Roth, Christoph Waltz, Michael Fassbender, Til Schweiger) opowiada historię tytułowego oddziału złożonego z amerykańskich Żydów, którzy szykują zamach na Hitlera w okupowanej Francji. Niezwykła wizja drugiej wojny światowej w połączeniu z genialnym aktorstwem czyni z "Bękartów wojny" pozycję obowiązkową nie tylko dla fanów Tarantino.

"Bękarty wojny" - TV Puls 20:00

Obejrzyj zwiastun filmu "Bękarty wojny":

"Iron Man II"

Dziś wieczorem nadarzy się okazja do nadrobienia drugiej części filmowych przygód Iron Mana. Obraz Jona Favreau przedstawia historię superbohatera, który musi mierzyć się z wrogo nastawionymi do niego Justinem Hammerem oraz Ivanem Vanko. Oprócz tego Tony Stark stawia czoło rządowi amerykańskiemu, chcącemu zagrabić jego dokonania naukowe. Sytuacji nie ułatwia fakt, że zdrowie multimiliardera wcielającego się w tytułowego herosa pogarsza się każdego dnia. W rolach głównych Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow i Don Cheadle.

d1tsns4

"Iron Man II" - TVN 21:35

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

"Król życia"

"Król życia" idealnie wpasowuje się w lukę w polskim kinie, w którym brakuje produkcji typu "feel good" - lekkich, poprawiających samopoczucie. Edward (świetny Robert Więckiewicz) jest zgorzkniałym, nieszczęśliwym człowiekiem. Któregoś dnia ulega wypadkowi, po którym porzuca swoje dotychczasowe życie. Zaczyna być szczęśliwy i dostrzegać ludzi i rzeczy, które przecież zawsze go otaczały. Podobno szczęście jest zaraźliwe na odległość 800 metrów - na to wygląda, bo główny bohater roztacza pozytywną aurę. Macie gorszy dzień? Obejrzyjcie "Króla życia" i dajcie się zarazić.

"Król życia" - TVP 2 00:10

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

d1tsns4

Podziel się opinią

Share

d1tsns4

d1tsns4