Trwa ładowanie...

Program TV na piątek - "Książę Persji: Piaski czasu", "Wyścig" i "Strażnicy galaktyki" [21-12-2018]

Dziś w TV superprodukcje: "Książę Persji: Piaski czasu" oraz "Strażnicy galaktyki". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w piątek 21 grudnia.

Program TV na piątek - "Książę Persji: Piaski czasu", "Wyścig" i "Strażnicy galaktyki" [21-12-2018]Źródło: Youtube.com
d36lbaw
d36lbaw

"Strażnicy galaktyki" – program TV na piątek 21.12.2018

"Strażnicy galaktyki" to kolejna superprodukcja ze studia Marvel. Gdy zuchwały złodziej, Peter Quill (Chris Pratt)
kradnie tajemniczą kulę – natychmiast staje się ściganym numer 1. Aby przeżyć musi połączyć swoje siły z niezwykłymi sprzymierzeńcami: szopem Rocketem, humanoidalnym drzewem Grootem, zabójczą najemniczką Gamorą i Draxem Niszczycielem. Jak się okaże – to właśnie od tej drużyny będą zależały losy całej galaktyki.
"Strażnicy galaktyki" – 20:00, TVN

"Strażnicy galaktyki" zwiastun filmu

"Książę Persji: Piaski czasu" – program TV na piątek 21.12.2018

Dastan (Jake Gyllenhaal) jest młodym księciem Persji – potężnego imperium rozciągającego się od zachodnich Chin, aż do Morza Śródziemnego. W dzieciństwie został przygarnięty przez króla Sharamana (Ronald Pickup)
. Piętnaście lat później, na skutek intrygi Dastan zostaje posądzony o dokonanie zbrodni – morderstwa jednego z królewskich braci (Ben Kingsley). Zmuszony do ucieczki poznaje piękną Taminę (Gemma Arteron) – władczynię Alamut i strażniczkę świątyni.
"Książę Persji: Piaski czasu" – 20:10, Polsat

"Książę Persji: Piaski czasu" zwiastun filmu

"Nigdy nie mów nigdy" – program TV na piątek 21.12.2018

Ama (Anna Dereszowska)
ma 30 lat i jest odnoszącą sukcesy, skuteczną "łowczynią głów" dla międzynarodowych korporacji. Wiedzie typowe życie bogatej i niezależnej warszawskiej singielki, która często bawi się do rana w klubach i spędza noce z przypadkowymi mężczyznami. Ma też swoje zasady: nigdy nie umawiać się z klientami, nigdy nie przyprowadzać facetów do domu i nigdy się nie zakochać. Jej życie wypada jednak z rutynowego toru kiedy po raz pierwszy pozwala sobie na złamanie tych zasad i idzie na randkę z Markiem (Jan Wieczorkowski)
, którego "złowiła" dla amerykańskiego klienta z Doliny Krzemowej.
"Nigdy nie mów nigdy" – 20:45, TVP 2

"Nigdy nie mów nigdy" zwiastun filmu

"Psy II: Ostatnia krew" – program TV na piątek 21.12.2018

Franz (Bogusław Linda)
opuszcza więzienie po czterech latach odsiadki. Próbuje pracować w hucie, ale zostaje wyrzucony po bójce ze współpracownikami. Wtedy spotyka go dawny znajomy – Radosław Wolf (Artur Żmijewski)
, który zajmuje się handlem bronią. Proponuje on Franzowi interes za grube pieniądze – kupno i przemyt rosyjskiej broni. Jak się okazuje interesy z rosyjską mafią nie będą należały do najbezpieczniejszych…
"Psy II: Ostatnia krew" – 22:45, TVP 2

d36lbaw

"Wyścig" – program TV na piątek 21.12.2018

James Hunt (Chris Hemsworth) i Niki Lauda (Daniel Bruhl) to dwaj najwięksi rywale – najlepsi kierowcy Formuły 1. Obaj w życiu osobistym i na torze spychają się poza granice wytrzymałości fizycznej i psychicznej. "Wyścig" skupia się na wydarzeniach z 1976 roku, kiedy obaj kierowcy, w imię wiecznej sławy odważyli się zaryzykować wszystko. Film w reżyserii zdobywcy Oscara – Rona Howarda.
"Wyścig" – 22:55, TVP 1

"Wyścig" zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d36lbaw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36lbaw