Trwa ładowanie...
d31l55u

Program TV na piątek: "Taśmy Watykanu", "Na skraju jutra", "Troja" [27-04-2018]

Dziś w TV mocny horror "Taśmy Watykanu", świetne widowisko science fiction z Tomem Cruisem i epicka "Troja". W Telewizji WP pojawi się kryminał "Przypadek". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 27 kwietnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu "Taśmy Watykanu" (2015)
Kadr z filmu "Taśmy Watykanu" (2015) (Materiały prasowe)
d31l55u

"Taśmy Watykanu"

Opowieść o 27-letniej Angeli Holmes, która w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na każdego, kto znajdzie się w jej pobliżu. Gdy miejscowy ksiądz dochodzi do wniosku, że kobieta padła ofiarą opętania, zwraca się o pomoc do Watykanu. Stolica Apostolska wysyła na miejsce doświadczonego egzorcystę. Duchowny nie wie, że przyjdzie mu zmierzyć się ze starożytnym demonem, którego szatańskie moce wykraczają poza wszystko, z czym miał dotychczas do czynienia.

"Taśmy Watykanu" - Stopklatka TV 22:05

d31l55u

Obejrzyj zwiastun filmu "Taśmy Watykanu":

"Przypadek"

Marek, oficer francuskiej policji, traci partnera i zarazem najlepszego kolegę. Do tragedii dochodzi podczas operacji wymierzonej w dilerów narkotyków. Marek chce pomścić śmierć przyjaciela. Na własną prośbę zostaje przeniesiony do jednostki tropiącej gangi narkotykowe. Po szkoleniu podejmuje próbę przeniknięcia do grupy przemytników sprowadzających narkotyki z Maroka do Hiszpanii, a stamtąd do Francji. Bandyci stosują taktykę polegającą na tym, aby szybkie motorówki i samochody nie dały się złapać policji ani straży granicznej.

d31l55u

"Przypadek" – WP 20:00

"Zbuntowana"

Ekranizacja bestsellerowej powieści w stylu "Igrzysk śmierci". Po wydarzeniach z części pierwszej ("Niezgodna") uciekinierzy z frakcji Nieustraszonych oraz Niezgodni muszą ukrywać się przed tropiącym ich systemem, na czele którego stoi tyranka Jeanine. Wkrótce okaże się, że próbująca uporać się z własnymi demonami Tris będzie kluczem do zmiany dotychczasowego porządku rzeczy. Rewolucja zbliża się wielkimi krokami.

"Zbuntowana" - TVN 21:55

d31l55u

"Lobster"

Colin Farrell, Rachel Weisz, John C. Reilly i Léa Seydoux w niezwykłym filmie greckiego reżysera, który kreśli wizję niedalekiej przyszłości. W świecie „Lobstera” nikomu nie wolno być samemu, gdyż samotność rodzi niepożądany zgiełk. Każdy samotnik trafia do Hotelu, w którym ma obowiązek znaleźć swoją drugą połowę. Jeżeli cel nie zostanie osiągnięty w ciągu 45 dni, osoba trafia do Lasu, gdzie pod postacią zwierzęcia musi samotnie walczyć o przetrwanie.

"Lobster" - TVP Kultura 20:05

"Troja"

d31l55u

Epicka opowieść o starożytnym konflikcie, pożądaniu i zdradzie. Film z udziałem Brada Pitta, Orlando Blooma i Seana Beana mimo kilkunastu lat na karku pozostaje ekscytującym widowiskiem z jednymi z najbardziej spektakularnych pojedynków w historii kina – Hektora z Achillesem i Achillesa z Boagriusem, potężnym wojownikiem granym przez profesjonalnego zapaśnika Nathana Jonesa, który po latach zagrał w Rictusa Erectusa w "Mad Max na drodze gniewu". To trzeba zobaczyć!

"Troja" - Paramount Channel HD 20:05

Obejrzyj zwiastun "Na skraju jutra":

"Na skraju jutra"

d31l55u

"Na skraju jutra" Douga Limana przypadnie do gustu fanom kina, które zaskakuje. Twórcy produkcji postanowili wyróżnić się na tle innych, pokrewnych gatunkowo filmów tworząc zabawne, inteligentnie podane, efektowne (ale nie efekciarskie) i wciągające widowisko z kosmitami i podróżą w czasie w tle. Wyszedł z tego smakowity koktajl, w sam raz na piątkowy wieczór. Film z Tomem Cruisem i Emily Blunt w rolach głównych opowiada historię najazdu kosmitów na Ziemię. Obcy nie zważają na nikły opór stawiany przez naszą rasę. Ludzkość chyli się ku upadkowi, kiedy jeden z żołnierzy (Tom Cruise) odkrywa, że jest uwięziony w pętli czasu. Z pomocą dzielnej Rity (Emily Blunt) stara się wykorzystać ten fakt przeciwnika najeźdźcom.

"Na skraju jutra" - TVN Fabuła 00:05

d31l55u

Podziel się opinią

Share
d31l55u
d31l55u