Trwa ładowanie...
den2cd5

Program TV na piątek: "Zabij mnie glino", "Iron Man III", "Barany: Islandzka opowieść" [13-04-2018]

Dziś w TV rewelacyjny debiut Jacka Bromskiego, "Zabij mnie glino", "Łowca czarownic" z Vinem Dieselem w roli tytułowej i "Barany: Islandzka opowieść". W Telewizji WP pojawi się komedia romantyczna z Sarą Michelle Gellar, "Dziewczyna z przedmieścia". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 13 kwietnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

"Barany: Islandzka opowieść" to niezwykła mieszanka gatunkowa
"Barany: Islandzka opowieść" to niezwykła mieszanka gatunkowa (Materiały prasowe)
den2cd5

"Barany. Islandzka opowieść"

"Barany. Islandzka opowieść" to film pod każdym względem zaskakujący. Bo czy można oczekiwać od kameralnego islandzkiego dramatu o skłóconych braciach hodujących owce, że będzie się go oglądać jak trzymający w napięciu thriller szpiegowski? Jak się okazuje, można. Polskiemu widzowi konflikt głównych bohaterów Gummiego i Kiddiego może przypomnieć odwieczny spór Kargula i Pawlaka w "Samych swoich". Z pełnym przekonaniem zachęcam wszystkich do zobaczenia "Baranów". To jednocześnie zabawny, tragiczny i wzruszający film. Małe, wielkie kino – pisał w swojej recenzji Łukasz Knap.

"Barany. Islandzka opowieść" - TVP Kultura 20:05

den2cd5

"Dziewczyna z przedmieścia"

Młoda i atrakcyjna Brett (Sarah Michelle Gellar) pracuje w małym nowojorskim wydawnictwie. Dokłada starań, licząc na awans, który zapoczątkuje jej w karierę. Niebawem poznaje wpływowego, zamożnego Archiego Knoxa, będącego legendą w branży wydawniczej. Mimo dzielącej ich różnicy wieku nawiązują romans. Brett jest urzeczona obyciem, klasą i szarmancką postawą starszego mężczyzny. Na przeszkodzie związku staje przeszłość Archiego - jego wielokrotny ożenek, niemal obca ojcu córka, liczne miłosne podboje oraz skrywany przed światem alkoholizm.

"Dziewczyna z przedmieścia" - WP 20:00

Obejrzyj zwiastun "Łowcy czarownic":

"Łowca czarownic"

den2cd5

Akcja rozgrywa się w czasach, w których gwałtownie wzrasta liczba kobiet i mężczyzn zajmujących się czarami. Bohaterem opowieści jest Kaulder (Vin Diesel) łowca czarownic, próbujący powstrzymać niezwykle potężną królową wiedźm, która zagraża ludzkości. Aby osiągnąć swój cel, bohater musi sprzymierzyć się ze swoim naturalnym wrogiem - czarownicą.

"Łowca czarownic" - TVN 20:00

"Zabij mnie glino"

Po premierze kinowego debiutu Jacka Bromskiego pisano, że reżyser "wzniósł się ponad polskie błoto", realizując "amerykański film produkcji polskiej", z bandytą "na miarę naszych oczekiwań i aspiracji". Film stał się zapowiedzią tzw. nurtu bandyckiego kina lat 90., a Bogusławowi Lindzie pozwolił stworzyć pierwszą pozycję w jego galerii ekranowych twardzieli.

den2cd5

"Zabij mnie glino" - Kino Polska 00:00

"T2: Trainspotting"

Długo oczekiwana kontynuacja kultowego "Trainspotting" w reżyserii Danny’ego Boyle’a. Twórca powrócił ze swoją słynną produkcją po ponad 20 latach od ukazania pierwszej odsłony przygód Rentona. Główny bohater, w którego ponownie wcielił się Ewan McGregor, powraca do rodzinnego Edynburga, aby odnowić kontakty z dawnymi znajomymi. Ponowne wejście do przestępczego półświatka rządzonego narkotycznymi wizjami okaże się dla niego wyjątkowo zgubne.

"T2: Trainspotting" - HBO 01:50

den2cd5

Obejrzyj zwiastun "Iron Man III":

"Iron Man III"

Niezastąpiony Robert Downey Jr powraca w roli miliardera i genialnego wynalazcy Tony’ego Starka w trzeciej części historii ze świata Marvela. Świat Tony'ego Starka legł w gruzach wskutek podstępnych działań jednego z jego najpotężniejszych wrogów. W poszukiwaniu zemsty Stark wyrusza w podróż, która wystawi na próbę siłę jego charakteru i ducha walki. Przyparty do muru, znów może polegać wyłącznie na swojej pomysłowości i instynkcie. Wkrótce odkrywa odpowiedź na od dawna nurtujące go pytanie: czy to zbroja czyni superbohatera?

den2cd5

"Iron Man III" - TVN Fabuła 23:10


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

den2cd5

Podziel się opinią

Share
den2cd5
den2cd5