Program TV na sobotę: "To właśnie seks", "Hobbit: Niezwykła podróż", "American Hustle" [02-12-2017]

Dziś w TV "To właśnie seks", jedna z najlepszych komedii ostatnich lat o... wiadomo czym. Ponadto widowisko fantasy "Hobbit: Niezwykła podróż" i komedia "American Hustle" z fenomenalną obsadą i szokującą metamorfozą Christiana Bale'a. Także w sobotę na kanale WP pojawi się thriller "Uwikłani". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 2 grudnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"To właśnie seks"
"To właśnie seks" (Materiały prasowe)

"To właśnie seks"

Tak dobrej komedii o seksie dawno nie było. To błyskotliwa i zabawna opowieść o zwyczajnych parach i ich niezwykłych łóżkowych perypetiach. Ta przebojowa komedia, która podbiła serca australijskiej publiczności, działa jak antidotum na nasze uczuciowe i łóżkowe dylematy. I chociaż nie rozwiąże ich wszystkich, to z pewnością rozbroi je śmiechem!

"To właśnie seks" - AleKino+ HD 00:20

Obejrzyj zwiastun filmu "American Hustle":

"American Hustle"

Błyskotliwy oszust Irving Rosenfeld (Christian Bale) i jego kochanka Sydney Prosser (Amy Adams) zostają zmuszeni do pracy dla niezrównoważonego agenta FBI Richiego DiMaso (Bradley Cooper). DiMaso wciąga parę w równie niebezpieczny, co pociągający świat wpływowych lobbystów i mafii. Tymczasem nieprzewidywalna żona Irvinga, Rosalyn (Jennifer Lawrence) może być osobą, która sprawi, że cały ten świat władzy runie jak domek z kart. "American Hustle", nominowany do Oscara w dziesięciu kategoriach, to błyskotliwa komedia z fenomenalną obsadą. To trzeba zobaczyć.

"American Hustle" - TVP 1 21:10

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

"Uwikłani"

David poznaje na studiach Jenny. Pewnego dnia do ich zgranego duetu dołącza Alan Hammond, kolega Davida z uczelni. Pełen zwariowanych pomysłów, przebojowy chłopak, podrywacz i hulaka, podbija serce Jenny. Jakiś czas potem, na pustej drodze wśród lasów, David zostaje potrącony przez samochód. Trafia do szpitala. Uwagę lekarzy zwraca fakt, że na ręce miał kajdanki. Twierdzi też, że nie pamięta, w jaki sposób doszło do wypadku, i nie wie, co się stało z jego dziewczyną Jenny Kelley, która mu towarzyszyła.

"Uwikłani" - WP 20:00

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

Grudniowe hity w Telewizji WP:

"Dwóch gniewnych ludzi"

Duet na miarę dekady. Fantastyczne role, mnóstwo pasywnej agresji i miłości. Po tym filmie, każdy będzie chciał dać w twarz Jackowi Nicholsonowi. Film opowiada o perypetiach młodego biznesmena, przez pomyłkę zmuszonego do wzięcia udziału w programie, który nauczyć ma go panowania nad wybuchami gniewu. Spotka się tam z bardzo agresywnym instruktorem...

"Dwóch gniewnych ludzi" - HBO 12:25

"Kinsey"

Alfred Kinsey (Liam Neeson) w 1948 r. opublikował książkę "Sexual Behaviour in the Human Male", zmieniając tym samym amerykańską kulturę. Amerykański naukowiec przeprowadził wywiady z tysiącami ludzi na temat najbardziej intymnych aspektów ich życia, co pozwoliło uwolnić społeczeństwo od wstydu. Praca Kinseya wywołała jedną z najbardziej gorących publicznych dyskusji ubiegłego wieku, a jej echa daje się słyszeć nawet dziś.

"Kinsey" - AleKino+ HD 22:10

"Hobbit: Niezwykła podróż"

"Hobbit: Niezwykła podróż" to pierwsza cześć długo wyczekiwanej trylogii Petera Jacksona będącej adaptacją popularnego arcydzieła J.R.R. Tolkiena pt. "Hobbit". Tytułowy bohater Bilbo Baggins wyrusza w epicką podróż, aby odzyskać utracone Królestwo Krasnoludów Erebor i wyzwolić je spod władzy przerażającego smoka Smauga. Niespodziewana wizyta czarodzieja Gandalfa Szarego całkowicie odmienia jego życie. Bilbo dołącza do kompanii 13 krasnoludów dowodzonej przez Thorina Dębową Tarczę. Drużynę czekają zmagania ze śmiertelnymi niebezpieczeństwami. Wędrowcy muszą bowiem przemierzyć zdradzieckie ziemie opanowane przez zabójczych orków i goblinów oraz tajemniczą i złowieszczą postać znaną jako Czarnoksiężnik. 

"Hobbit: Niezwykła podróż" - TVN Fabuła 11:00


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.