Trwa ładowanie...

Program TV: "Nienarodzony" i "Francuski pocałunek" hitami

Share
Program TV: "Nienarodzony" i "Francuski pocałunek" hitamiŹródło: East news
d2jgu8s

Co tym razem w sobotę będzie można obejrzeć w TV? Ramówki przewidziały kilka ciekawych propozycji filmowych. Największym hitem wydaje się horror „Nienarodzony”, choć nie brakuje też innych interesujących pozycji. Wśród nich między innymi „Francuski pocałunek” i „Samotność w sieci”. Zobacz, co jeszcze znajdziesz w sobotę w WP Program TV.

"Nienarodzony"
„Nienarodzony” to horror opowiadający historię Casey Beldon (Odette Annable) – młodej dziewczyny, która zaczyna być w snach prześladowana przez nieznane dziecko. Po samobójstwie swojej matki Casey odnajduje w jej rzeczach fotografie malca z koszmarnych snów. Szybko okazuje się, że w ciele dziewczyny na dobre zadomowił się śmiertelnie groźny demon. „Nienarodzony” jest typowym przykładem nowoczesnego kina grozy, które nie ustępuje żadnym kompromisom. Dawka wielu wrażeń w sam raz na sobotni letni wieczór.
„Nienarodzony” – TVP2 23:30

"Francuski pocałunek"
Główną bohaterką filmu jest Kate (Meg Ryan), która podczas podróży samolotem poznaje sympatycznego Francuza. Okazuje się, że nowy znajomy jest poszukiwanym przez policję złodziejem. Kate nie zdaje sobie sprawy, że uroczy obcokrajowiec przysporzy jej sporo problemów. Mając jednak na uwadze fakt, że jej dotychczasowy narzeczony wystawił ją do wiatru, sympatyczny Francuz wydaje się być ciekawym i atrakcyjnym towarzystwem. „Francuski pocałunek” to typowa komedia romantyczna lat 90. Pełno tu sytuacyjnego humoru i oczywiście dużo miłości. Propozycja idealna dla kogoś, kto poszukuje filmu lekkiego i odstresowującego.
„Francuski pocałunek” – TVN 20:00

d2jgu8s

"Samotność w sieci"
W tę sobotę nie zabraknie również rodzimych historii miłosnych. „Samotność w sieci” opowiada historię dwójki nieznajomych – Ewy (Magdalena Cielecka) i Jakuba (Andrzej Chyra), którzy nawiązują ze sobą kontakt za pomocą Internetu. Z czasem stają się dla siebie coraz bliżsi, aż wreszcie łączy ich namiętne uczucie. Film, będący ekranizacją głośnej powieści, to romantyczna opowieść nawiązująca do typowego gatunku melodramatu. Sprawne polskie kino z bardzo dobrą obsadą.
„Samotność w sieci” – TVP HD 21:50

"Znamię"
"Znamię" to brawurowy thriller psychologiczny ze świetną obsadą i niezwykle wciągającym scenariuszem. Małżeństwo Darrow’ów wiedzie szczęśliwe życie – oboje są lekarzami z pasją, tworzącymi kochającą rodzinę. Podczas wyprawy do Wenezueli ginie żona Emily, której ciało ginie w tajemniczych okolicznościach. Jej mąż – Joe (Kevin Costner) za wszelką cenę chce odszukać szczątki swej ukochanej. W Tym celu zapuszcza się do niebezpiecznej dżungli. „Znamię” to mocne i trzymające w napięciu kino, które pobudzi niejednego widza. Tytuł wart gorącego polecenia!
„Znamię” – TVP1 20:25

"Legionista"
Ostatnim filmowym hitem w dzisiejszym zestawieniu jest „Legionista” Petera MacDonalda. Głównym bohaterem filmu jest niepokorny Alain (Jean Claude Van Damme), który wchodzi w konflikt z mafią rządzącą ulicami Marsylii. By uniknąć bezpośredniej konfrontacji z groźnymi gangsterami, postanawia wstąpić do Legii Cudzoziemskiej. Wojsko szybko uczy go dyscypliny i trudów życia. „Legionista” to ciekawy dramat wojenny i chyba jeden z najlepszych filmów w dorobku popularnego Van Damme’a. Kto nie widział, powinien czym prędzej nadrobić.
„Legionista” – Polsat 22:05

"Nienarodzony", "Francuski pocałunek", "Samotność w sieci" oraz wiele innych filmowych hitów znajdziesz na stronie Videostar z telewizją online.

d2jgu8s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jgu8s