Trwa ładowanie...
dvwtejb

Przemówienie Sandry Bullock z gali MTV Movie po prostu trzeba przeczytać

- Poruszę góry, żeby tylko upewnić się, że jesteście bezpieczni - powiedziała Sandra Bullock, odbierając nagrodę za swoją rolę w filmie "Bird Box". Potem na scenie padły słowa, które naprawdę warto przeczytać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wygraną zadedykowała dwójce swoich dzieci.
Wygraną zadedykowała dwójce swoich dzieci. (Instagram.com)
dvwtejb

Za gwiazdami kolorowa gala MTV Movie and TV Awards. Wśród wyróżnionych znalazły się m.in. Jada Pinkett-Smith, Brie Larson (aktorka zgarnęła nagrodę za najlepszą scenę walki w filmie) i Sandra Bullock. To właśnie przemówienie 54-letniej aktorki najszybciej poniosło się w internecie i właściwie nie ma co się temu dziwić.

Zobacz: "Nie otwieraj oczu". Rozmawiamy z Sandrą Bullock

Bullock została nagrodzona statuetką za swoją rolę w filmie Netfliksa "Bird Box". Wygraną zadedykowała dwójce swoich dzieci - 9-letniemu Louisowi i 7-letniej Lailii. Oboje adoptowała i wychowała jako samotna matka. Bullock, stojąc na scenie, powiedziała: - Jesteście całym moim światem. Kocham was mocno i poruszę góry, żeby tylko upewnić się, że jesteście bezpieczni.

dvwtejb

W niezbyt dobrze ocenionym przez krytyków "Bird Box" Bullock wciela się w postać kobiety, która musi przeżyć w świecie opanowanym przez śmiercionośną siłę. Malorie musi uciekać z dwójką dzieci w dół rzeki, by zapewnić im wszystkim przetrwanie. Aktorka podczas swojego krótkiego wystąpienia przyznała, że przyjęła tę rolę właśnie dlatego, by pokazać swoim dzieciom, co zrobiłaby dla nich w równie trudnej sytuacji.

- Chciałam, żebyście zobaczyli, jak może czasem wyglądać rodzina. Żebyście wiedzieli, że czasem się w niej rodzisz, a czasem ona znajduje ciebie. I że nieważne co się dzieje, o rodzinę zawsze się walczy - powiedziała.

W pełnym emocji wystąpieniu mogliśmy też posłuchać takich słów: - Jesteście pierwszą rzeczą, o jakiej myślę każdego ranka. I ostatnią, która zajmuje mnie wieczorami. Jestem na tej planecie, by was chronić.

dvwtejb

Bullock przyznała też, że jej syn Louis jest wielkim fanem superbohaterów. Towarzyszył mamie podczas gali, na której pojawiły się także Gal Gadot (filmowa Wonder Woman) i Brie Larson (Kapitan Marvel). Aktorka podkreśliła, że to niesamowite "stać w jednym miejscu razem z superbohaterkami takimi jak Wonder Woman i Kapitan Marvel. Z niesamowitymi kobietami, takimi jak Jada Pinkett Smith" i że "jest pewna, że jej syn zauważy, że są takimi kobietami, jak mama".

dvwtejb

Podziel się opinią

Share

dvwtejb

dvwtejb