Trwa ładowanie...
rachel mcadams

Rachel McAdams zagra z Doktorem Strange

Share
Rachel McAdams zagra z Doktorem Strange
d2neyah

Rachel McAdams zagra główną rolę kobiecą w adaptacji "Doktora Strange". Na ekranie będzie partnerować Benedictowi Cumberbatchowi.

Informacje, które pojawiły się w mediach na temat wystąpienia aktorki w adaptacji komiksu w końcu zostały oficjalnie potwierdzone.

d2neyah

Projekt będzie adaptacją popularnego komiksu stworzonego przez Stana Lee i Steve'a Ditko. To historia neurochirurga, który po wypadku nie może dalej operować. Nadzieję na wyleczenie daje mu pewien tybetański mnich, który pragnie zostać jego nauczycielem. W dalekich Himalajach doktor Strange nie tylko dochodzi do zdrowia, ale też poznaje tajniki czarnoksięstwa.

W roli tytułowej zobaczymy Benedicta Cumberbatcha. Chiwetel Ejiofor wcieli się w przeciwnika Strange'a, Barona Mordo, który podobnie jak główny bohater pobiera nauki u Przedwiecznego (postać tę - męską w komiksie - zagra Tilda Swinton).

Reżyserią zajmie się Scott Derrickson. Scenariusz napisał Jon Spaihts. Zdjęcia będą realizowane w Londynie na jesieni. Premierę zaplanowano na 4 listopada 2016 roku.

Rachel McAdams niedawno można było zobaczyć w drugim sezonie serialu "Detektyw". Obecnie aktorkę możemy oglądać w bokserskim dramacie "Do utraty sił", gdzie partneruje Jake'owi Gyllenhaalowi.

d2neyah

Podziel się opinią

Share
d2neyah
d2neyah