Trwa ładowanie...
dsubftm

Rozbita główka dziecka Brata Pitta i Angeliny Jolie. Amerykańskie tabloidy: "wina matki!"

Tasiemca amerykańskiego pt. “Angelina Jolie i Brad Pitt po rozwodzie” ciąg dalszy. Tabloidy znalazły nową aferę. Jedna z córek rozbiła sobie głowę pod opieką ochroniarza. Kto jest temu winny? Oczywiście: Jolie. Brad Pitt w tej historii jest wyłącznie “troskliwym”, “kochającym” i “tęskniącym” ojcem, który jest "zdruzgotany", gdy któremukolwiek dziecku dzieje się krzywda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brad Pitt i Angelina Jolie
Brad Pitt i Angelina Jolie (Getty Images)
dsubftm

"Jolie jest tak bardzo zajęta walką z głodem i biedą w Afryce, że nie ma czasu opiekować się naszymi dziećmi” - tak miał pomstować Brad Pitt, gdy dowiedział się, że jego córka Viviene Macheline zraniła się w głowę pod nieobecność matki.

Amerykańskie tabloidy, nieustannie powołując się na "anonimowe źródła", od dłuższego czasu oskarżają Angelinę Jolie o brak należytej troski wobec dzieci, a Brada Pitta przedstawiają jako najlepszego i zarazem najbardziej pokrzywdzonego tatę na świecie.

dsubftm

Pitt nie może widywać się z dziećmi tak często, jakby chciał? Wina Jolie! Dzieci nie rozumieją, dlaczego mama i tata nie są razem? Wina Jolie! Media plotkarskie oskarżają ją, że chciała zrobić z Brada Pitta kozła ofiarnego. Dawno nie było w sieci artykułu, który inaczej pokazywałby Pitta niż "czułego", "kochającego", "troskliwego" ojca, który za każdym razem ma "złamane serce", gdy widzi zdjęcia swoich dzieci pozbawionych takiej opieki, jak na to zasługują.

Nie pisze się wtedy, że Pitt jako alkoholik od wielu lat był notorycznie pijany lub pod wpływem marihuany. I nikt nie zastanawia się, czy na bańce też był tak kochającym i troskliwym ojcem, jakim kreują go media od czasu rozwodu?

dsubftm

Podziel się opinią

Share

dsubftm

dsubftm