Trwa ładowanie...

Rozwodu nie będzie?! Angelina docenia starania Brada i chce dać mu jeszcze jedną szansę

Okazuje się, że rozwód najsłynniejszej pary Hollywood wcale nie jest przesądzony. - Ona wciąż go kocha. Uświadomiła to sobie jeszcze bardziej - mówi źródło zbliżone do aktorki.

Rozwodu nie będzie?! Angelina docenia starania Brada i chce dać mu jeszcze jedną szansęŹródło: ONS.pl
d4d77pp
d4d77pp

Nie dalej jak wczoraj informowaliśmy, że Angelina zwróciła się do Brada o pomoc. Jak podają źródła amerykańskich tabloidów, aktorka jest w dołku, a ratunku upatruje tylko w mężu, z którym rozstała się zeszłej jesieni.

Teraz okazuje się, że sprawa przybrała jeszcze bardziej zaskakujący obrót. "US Weekly" podaje, że Jolie "przeszła długą drogę od nienawiści do wybaczenia" i chce odwołać planowany rozwód.

d4d77pp

- Ona wciąż go kocha. A teraz, kiedy złość trochę jej minęła, uświadomiła to sobie jeszcze bardziej – mówi źródło, na które powołuje się gazeta.

Wiadomo, że choć aktorka wyprowadziła się z dziećmi do nowego domu, a Brad mieszka samotnie i oddaje się sztuce, to ani ona, ani aktor nie zrobili nic w kierunku rozwodu. I jak twierdzą ich znajomi, nie zrobią.

Mówi się też, że Brad przestał pić i zapisał się na terapię, aby odzyskać ukochaną, a ona bardzo to docenia. Zresztą, sama przyznała jakiś czas temu, że mu wybaczy, jeśli tylko pokaże, że jest wstanie poświęcić się dla rodziny.

d4d77pp

Nie jest też tajemnicą, że Pitt niezwykle tęskni za dziećmi i chce spędzać z nimi każdą wolną chwilę. Dlatego, kiedy Jolie zabrała dzieciaki na zagraniczne wakacje w dzień ojca, aktor bardzo to przeżył.

Z kolei "Daily Mail" utrzymuje, że choć para ogłosiła prawie rok temu, że się rozwodzi, to cały czas pracuje, aby naprawić związek.

Zobacz, co powiedziała Angelina po rozstaniu z Bradem:

d4d77pp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4d77pp