Trwa ładowanie...
d1rkbk1

Brad Pitt wściekły na Angelinę Jolie po wywiadzie dla "Vanity Fair". "Posługuje się dziećmi"

Wszyscy, którzy myśleli, że apogeum konfliktu Angelina-Brad mamy już za sobą, byli w kolosalnym błędzie. Jak donoszą osoby z otoczenia aktora, Pitt jest wściekły na swoją dawną ukochaną. Wszystko przez wywiad, jakiego udzieliła "Vanity Fair".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brad Pitt na premierze filmu  "Okja", Nowy Jork, 2017
Brad Pitt na premierze filmu "Okja", Nowy Jork, 2017 (Getty Images)
d1rkbk1

Dla wszystkich nie w temacie małe wprowadzenie: w maju aktor udzielił niezwykle szczerego wywiadu magazynowi "GQ". Przyznał się m.in. do alkoholizmu, problemów osobistych i tęsknoty za rodziną. Rozmowie towarzyszyła wymowna sesja zdjęciowa, a fotografia załzawionego Pitta rozniosła się po sieci z prędkością błyskawicy.

Na odpowiedź Angeliny nie trzeba było długo czekać. Aktorka w ostatnim wywiadzie z "Vanity Fair" opowiedziała m.in. o bólu po rozstaniu, walce z chorobą oraz kulisach powstania swojego najnowszego filmu, czym rozsierdziła internautów (WIĘCEJ TUTAJ).

d1rkbk1

W rozmowie znalazł się także fragment, w którym Jolie mówi o dzieciach:

- *Były bardzo dzielne, kiedy było trzeba. Wszyscy teraz zdrowiejemy z tej sytuacji. To nie jest zdrowienie tylko od rozwodu. To zdrowienie od życia, od różnych rzeczy, które nam się przytrafiły *– tłumaczyła.

I to właśnie te słowa miały rozsierdzić Brada, który do tej pory robił wszystko, aby trzymać dzieci jak najdalej od mediów. Wypowiedź Jolie uznał za autopromocję.

d1rkbk1

- Uważa to za zaskakujące, że Angelina posługuje się dziećmi, aby pomóc sobie w tej sytuacji. Szczególnie po tych wszystkich latach kiedy oboje starali się chronić ich prywatność - donosi informator.

To zresztą nie pierwszy raz, kiedy do konfliktu między aktorami są wciągane ich dzieci. W Dniu Ojca Angelina zabrała je na zagraniczne wakacje. Pitt podobno bardzo to przeżył.

*- Czuje się zupełnie opuszczony po tym, jak Angie zabrała dzieci. Nie skarży się, ale chciał spędzić z nimi trochę czasu z okazji Dnia Ojca. Pracował nawet w swoim domu, by stworzyć tam coś specjalnie dla nich. Dodał nową rampę do skateboardu. Widział tor wodny u Jolie i chciał, aby jego dom również był dla nich wyjątkowy *- zdradzało źródło serwisu "Hollywood Life".

d1rkbk1

Angelina przerywa milczenie:

d1rkbk1

Podziel się opinią

Share
d1rkbk1
d1rkbk1