Trwa ładowanie...

Ryan Gosling i Rachel McAdams nie przypadli sobie do gustu

Share
Ryan Gosling i Rachel McAdams nie przypadli sobie do gustu
d1k5ow4

Nick Cassevetes, twórca melodramatu "Pamiętnik" z 2004 roku, zdradził, że Ryan Gosling i Rachel McAdams, którzy zagrali główne role w filmie, z początku się nienawidzili.

Obraz Nicka Cassevetesa, będący ekranizacją bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa, to jeden z najpopularniejszych współczesnych melodramatów. Akcja filmu rozgrywa się w latach 40., w Karolinie Północnej. Do Seabrook, małego miasta na wybrzeżu, na letnie wakacje przyjeżdża 17-letnia Allie Hamilton (Rachel McAdams) - dziewczyna z zamożnej rodziny. Tu poznaje niewiele od niej starszego Noaha Calhouna (Ryan Gosling), który pracuje w miejscowej fabryce. Chociaż oboje pochodzą z różnych światów, nic nie jest w stanie powstrzymać rodzącego się wielkiego uczucia.

W tym roku mija dziesięć lat od premierowego pokazu "Pamiętnika". Z tej okazji Nick Cassavetes udzielił wywiadu, w którym opowiedział o kulisach powstawania dzieła. Reżyser zdradził, że Ryan Gosling i Rachel McAdams nie przypadli sobie do gustu, a Gosling poprosił nawet o zmianę partnerki.

Ryan Gosling zagrał ostatnio w obrazie "Tylko Bóg wybacza" (2013). Wkrótce aktora zobaczymy w muzycznym melodramacie Terrence'a Malicka, "Knight of Cups".

Rachel McAdams będzie można wkrótce podziwiać w dramacie "Bardzo poszukiwany człowiek", który trafi do polskich kin 8 sierpnia.

Ostatni film w reżyserii Nicka Cassavetesa to "Inna kobieta" z kwietnia 2014 roku.

d1k5ow4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1k5ow4
d1k5ow4