Trwa ładowanie...
d3d5xrp

''Sekret w ich oczach'': Thriller z gwiazdorską obsadą w kinach od 1 stycznia

Share
''Sekret w ich oczach'': Thriller z gwiazdorską obsadą w kinach od 1 stycznia
d3d5xrp

Mocne filmowe uderzenie pierwszego dnia 2016 roku. Od 1 stycznia w kinach możemy oglądać „Sekret w ich oczach”, dreszczowiec na podstawie światowego bestsellera Eduardo Sacheriego. Dawno nie było na dużych ekranach thrillera z tak doborową obsadą.

Głównymi bohaterami „Sekretu w ich oczach” jest duet śledczych FBI - Jess (Julia Roberts) i Ray (Chiwetel Ejiofor) – którzy mają za zadanie rozwiązanie sprawy brutalnego morderstwa młodej dziewczyny. Gdy na miejscu zbrodni okazuje się, że ofiarą jest córka Jess, kobieta zostaje odsunięta od sprawy. Podejrzany o zabójstwo mężczyzna, z braku dowodów, zostaje wkrótce wypuszczony na wolność. Zdesperowana Jess, przekonana o jego winie, postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę.

Za scenariusz i reżyserię odpowiada nominowany do Oscara Bill Ray, scenarzysta „Kapitana Phillipsa” i przebojowych „Igrzysk śmierci”.

Największym atutem „Sekretu w ich oczach” jest obsada. W jakim thrillerze w ostatnich latach grali aktorzy takiego kalibru jak laureatka Oscara – Julia Roberts, Nicole Kidman oraz nominowany do złotej statuetki Chiwetel Ejiofor („Zniewolony: 12 Years a Slave”)?

d3d5xrp

Film wchodzi na polskie ekrany 1 stycznia 2016.

d3d5xrp

Podziel się opinią

Share
d3d5xrp
d3d5xrp