Trwa ładowanie...

''Sekretne życie zwierzaków domowych'' na nowych plakatach

''Sekretne życie zwierzaków domowych'' na nowych plakatach
d40xe6o

Z okazji zbliżającego się w USA Narodowego Dnia Zwierząt (11 kwietnia) producenci animacji "Sekretne życie zwierzaków domowych" przygotowali serię specjalnych grafik.

Widzowie, którzy nie mogą już doczekać się premiery filmu, otrzymali teraz okazję, żeby nieco lepiej poznać bohaterów opowieści. Grafiki i plakaty, które można znaleźć pod tym adresem, prezentują postaci wraz z ich imionami oraz pewnymi słabościami. Jamnik Buddy ma wyjątkowo długi dzień, a kotka Chloe - zdaje się - lubi odpoczywać. Gidget z różową kokardką jest tak słodka, że nie potrzebuje żadnych filtrów do zdjęć, a Duke chyba chce się przytulić. Tylko jest trochę duży. Mel niczym natomiast nie zaprząta sobie głowy. Basset Pops na pewno nie będzie aportował. Na plakatach znaleźć można jeszcze słodziaka Snowballa, stęsknionego Maxa i nie do końca skruszonego Sweetpea.

"Sekretne życie zwierzaków domowych" ("The Secret Life of Pets") ukazuje - zgodnie z tytułem - sekretne życie zwierząt i przybliża, cóż nasi pupile wyczyniają, gdy zostają sami w domu. Akcja dzieje się w jednej z kamienic na Manhattanie.

Głosów postaciom użyczają Eric Stonestreet, Kevin Hart, Ellie Kemper, Lake Bell, Louis C.K., Lake Bell, Jenny Slate, Bobby Moynihan, Hannibal Buress i Albert Brooks. Za reżyserię odpowiadają Chris Renaud i Yarrow Cheney.

Do polskich kin animacja trafi 23 września.

d40xe6o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40xe6o