Trwa ładowanie...

Seksuolożka vs. "Porady Na Zdrady 2"! Runda 2: Biochemia Miłości

Dopaminowy strzał amora, piorun sycylijski, miłosny haj. Szczerą prawdę o biochemii miłości odkrywa ambasadorka komedii "Porady na zdrady 2", ceniona ekspertka i edukatorka seksualna Izabela Jąderek. Zobacz i przekonaj się, kto zdradzi jako pierwszy!

Materiał sponsorowany przez Kino Świat
 Źródło: materiały partnera
dexj5jf
dexj5jf

PORADY NA ZDRADY 2 | biochemia miłości | Kino Świat

Jak wytrzymać z tą drugą… płcią!?

Czas na komedię o mężczyznach, którzy nie wiedzą jak być facetami i kobietach, które ledwo z nimi wytrzymują. Oto druga część przeboju, który zobaczyło w kinach ponad 700 000 widzów!

Film wyreżyserowała Sara Bustamante-Drozdek pod opieką artystyczną Ryszarda Zatorskiego – twórcy uwielbianych przez miliony Polaków hitów: "Porady na zdrady", "Pech to nie grzech", "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie!", "Nigdy w życiu!" oraz "Dzień dobry, kocham cię!"! Producentami są eksperci od śmiechów i wzruszeń, którzy na swoim koncie mają m.in. przeboje: "To nie tak jak myślisz kotku" oraz "Śniadanie do łóżka". Obok niezastąpionego Tomasza Karolaka, widzowie zobaczą na wielkim ekranie obsadę marzeń, w tym: Antoniego Królikowskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Julię Kamińską, Piotra Gąsowskiego, Karolinę Chapko, Annę Samusionek i Renatę Dancewicz.

dexj5jf

Poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami działa na pełnych obrotach. W miejsce Maćka, który wspólnie ze swoją ukochaną Kaliną udają się na drugi koniec świata, stanowisko specjalisty od problemów w związkach przejmuje jego brat Franek (Antoni Królikowski). Nie podoba się to jego dziewczynie Asi (Karolina Chapko), która nie może znieść widoku pożądliwych damskich spojrzeń skierowanych na faceta jej życia. W imię ratowania miłości Franek postanawia zmienić swoje zainteresowania zawodowe. Z pomocą przychodzi mu Tymek (Tomasz Karolak), który z wielkim sukcesem prowadzi grupę wsparcia "Mściwój" dla zagubionych w życiu facetów. Za jego sprawą Franek wplącze się w aferę, która wywoła u jego ukochanej jeszcze większą zazdrość niż do tej pory. Sfrustrowani swoimi partnerkami mężczyźni i rozżalone na swoich partnerów kobiety staną naprzeciw siebie, a finał tej historii zaskoczy wszystkich!

Źródło: materiały partnera
Materiał sponsorowany przez Kino Świat
dexj5jf
dexj5jf