Trwa ładowanie...

Sensacja "The Voice of Poland" i Bryan Adams w duecie dla polskich dzieciaków

Share
Sensacja "The Voice of Poland" i Bryan Adams w duecie dla polskich dzieciakówŹródło: Facebook
dautuw2

Od tygodnia na ekranach polskich kin gości *"Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki" – nowa animacja twórców „Króla Lwa”, "Pięknej i Bestii" i "Pocahontas". Ozdobą filmu są piosenki Bryana Adamsa w interpretacji Magdaleny Wasylik.*

Głos nastolatki, okrzykniętej sensacją zeszłorocznego „The Voice of Poland”, doskonale pamiętają wszyscy widzowie „Krainy lodu”. W świątecznym hicie Wasylik zaśpiewała partie księżniczki Anny, a filmowe piosenki z jej udziałem zdobyły wielką popularność w internecie. Obejrzało je łącznie ponad milion osób! Zapraszamy do posłuchania i sprawdzenia, jak młoda artystka poradziła sobie w „Czarnoksiężniku”, wykonując utwory oryginalnie zaśpiewane przez samą Leę Michele – gwiazdę serialu „Glee”. W filmie, oprócz Magdy Wasylik, usłyszymy między innymi piosenki w brawurowej interpretacji Jarosława Boberka, autora pamiętnego hitu „Wyginam śmiało ciało”.

Występy Magdaleny Wasylik były ozdobą poprzedniej edycji „The Voice of Poland”. Sympatyczna wokalistka, reprezentująca w programie team Tomsona i Barona, z miejsca zjednała sobie sympatię widzów i jury. Telewizyjne show było dla nastolatki kolejnym etapem na drodze muzycznej kariery. Urodzona w Sieradzu artystka na scenie występuje od dawna. Jest laureatką wielu festiwali piosenki dziecięcej i młodzieżowej. Gdy miała 10 lat, grała już rolę księżniczki Rezedy w musicalu „Akademia Pana Kleksa” w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie.

dautuw2

Wtedy też po raz pierwszy zetknęła się z dubbingiem. Dziś jej głosem mówi i śpiewa wiele postaci z popularnych bajek i seriali dla dzieci, jak choćby Dora czy Świnka Peppa. Jednak prawdziwym powodem do dumy pozostają dla Magdaleny role w polskich wersjach hitów światowej animacji. Wśród nich znalazły się takie przeboje jak: „Strażnicy marzeń”, „ParaNorman”, „Minionki rozrabiają” czy „Kraina lodu”. W świątecznym blockbusterze Disneya Wasylik wspaniale zaśpiewała wokalne partie księżniczki Anny. Filmowe piosenki z jej udziałem wielką popularność zdobyły również poza kinem. W polskim internecie obejrzało je łącznie ponad milion osób!

Stworzona za 70 milionów dolarów baśniowa komedia familijna „Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki”, to kolejny kontakt Magdy z twórczością Lymana Franka Bauma. Po drugiej stronie tęczy Wasylik gościła już w roku ubiegłym. Do jednego z najwspanialszych światów, jakie wyczarowała ludzka wyobraźnia przeniosła się wtedy w filmie „Oz Wielki i Potężny”, użyczając głosu Porcelance.

dautuw2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dautuw2
dautuw2