Trwa ładowanie...
d3ntxqz

"Spódnice w górę!": Prezentujemy fragment filmu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Spódnice w górę!": Prezentujemy fragment filmu
(Studio Munka-SFP)
d3ntxqz

Najsłynniejsze Francuzki świata w komedii stworzonej przez kobiety, o kobietach – dla kobiet i dla mężczyzn, którzy ich pożądają. *"Spódnice w górę!" to przebojowa komedia w reżyserii Audrey Dany, w której zagrały Venessa Paradis, Isabelle Adjani i Laetitia Casta. Prezentujemy fragment filmu.*

Duża dawka prawdziwej kobiecości, z jej wszystkimi niedoskonałościami jak w Bridget Jones, pełna babskiej solidarności rodem z Lejdis i łóżkowych przygód niczym Sex w wielkim mieście, okraszona zmysłowymi piosenkami Imany, a wszystko to w Paryżu – mieście mody i miłości.

Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu.

d3ntxqz

ZOBACZ TAKŻE ZWIASTUN FILMU:

Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Lily chce być bardziej sexy, Jo jest wiecznie niezaspokojona, Agathe ma wstydliwy sekret. Z kolei Fanny jest z niewłaściwym facetem, Sophie nie może osiągnąć orgazmu, Adeline pragnie szalonych romansów i szampana, a Sam boi się własnego cienia. Tego wszystkiego zazdrości im perfekcyjna i pedantyczna Rose, która osiągnęła już szczyt korporacyjnych marzeń, ale po drodze zgubiła to, co najcenniejsze… kobiecość.

"Spódnice w górę!" w kinach w Polsce od 26 września.

d3ntxqz

Podziel się opinią

Share
d3ntxqz
d3ntxqz