Trwa ładowanie...

''Stawka większa niż śmierć'': Nowy zwiastun ''Hansa Klossa'' [wideo]

Share
''Stawka większa niż śmierć'': Nowy zwiastun ''Hansa Klossa'' [wideo]Źródło: Kino Świat
d2nq9xh

J-23 znów nadaje! 16 marca na ekrany kin wejdzie wojenny thriller „<a href="http://film.wp.pl/hans-kloss-stawka-wieksza-niz-smierc-6027633638900353c">Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć</a>” – współczesna wersja przygód legendarnego polskiego agenta. Twórcy filmu, zadeklarowani fani Klossa, nie kryją podekscytowania z okazji zbliżającej się premiery.

Wciąż nie przestaje mnie dziwić, że tyle lat przyszło nam czekać na wskrzeszenie Klossa. Przecież nie ma w Polsce zbyt wielu bohaterów zbiorowej wyobraźni, którzy tak fantastycznie wpisywaliby się w kulturę masową i przenosiliby się na kolejne pokolenia.” – mówi reżyser filmu, Patryk Vega, któremu wtórują odtwórcy głównych ról.

Kloss to postać, z którą identyfikowało się każde pokolenie Polaków od lat 60. W czasach bez Internetu, gdy w telewizji były tylko dwa programy, każdy nowy odcinek sprawiał, że ulice pustoszały.” – wspomina Tomasz Kot, czyli filmowy Hans Kloss.

Zobacz nowy zwiastun "Stawki większej niż śmierć":

Pamiętam, że „Stawka” niesamowicie wpłynęła na jakość naszych zabaw na osiedlu, zamieniając je w regularne wojny, w których brali udział Brunner, Hans Kloss, ale i czterej pancerni z Szarikiem włącznie. Czasem sam byłem Brunnerem.” – dodaje Piotr Adamczyk, który w filmie Vegi zagrał słynnego sturmbannführera Hermanna Brunnera.

d2nq9xh

„Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć” to trzymający w napięciu, szpiegowski film wojenny utrzymany w klimacie legendarnego serialu „Stawka większa niż życie”, ale opowiedziany językiem współczesnego kina – ze spektakularnymi efektami specjalnymi i dynamiczną, pełną suspensu akcją. W obsadzie znaleźli się m.in. Tomasz Kot, Piotr Adamczyk, Adam Woronowicz, Marta Żmuda Trzebiatowska, Wojciech Mecwaldowski i Daniel Olbrychski oraz niezapomniani serialowi antagoniści Emil Karewicz i Stanisław Mikulski, których spotkanie po latach będzie wstępem do pasjonującej podróży w przeszłość i odkrycia jednej z największych tajemnic III Rzeszy.

„Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć” w kinach od 16 marca.

d2nq9xh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nq9xh
d2nq9xh