Trwa ładowanie...
rebel wilson
07-04-2014 16:19

"Super fun night": Poznaj nieznane fakty o serialu

Share
"Super fun night": Poznaj nieznane fakty o serialu
deyv35w

Już dziś o godz. 19.20 premiera serialu Super Fun Night na antenie Comedy Central Family. Przedstawiamy nieznane fakty, dotyczące tej produkcji. Serial opowiada o losach trzech współlokatorek, które wspólnie uczą się, jak zwalczyć nieśmiałość i ogólne nieprzystosowanie społeczne oraz zacząć funkcjonować, jak dorosłe kobiety. Komiczne próby pozbycia się nawyków z czasów liceum w wykonaniu wyśmienitych aktorek z pewnością dostarczą widzom dużo rozrywki.

Zbuntowana prawniczka
W serialu, Rebel Wilson odgrywa rolę Kimmie Boubier, ambitnej prawniczki z dużym poczuciem humoru. Okazuje się, że rola nie odbiega za daleko od rzeczywistości – Rebel naprawdę ma dyplom ukończenia prawa, który uzyskała studiując na New South Wales University w Sydney.

Potencjalna matka
W rolę matki Kimmie Boubier miała na początku wcielić się Betty Midler. Jednak gdy zażądała zbyt wysokiej gaży, zastąpiła ją Jacki Weaver, aktorka znana m.in. z filmu Poradnik pozytywnego myślenia. Rola Pameli Boubier wymagała od aktorki nie lada umiejętności – ze statecznej pani starszej daty, musiała zamienić się w temperamentną kobietę, która nie zdaje sobie sprawy z upływu lat.

Rozpustna siostra
W kilku odcinkach Super Fun Night pojawia się Ashey Tinsdale w roli Jazmine -bezpruderyjnej siostry głównej bohaterki. Komediowy talent aktorki można było zobaczyć już m.in. w takich produkcjach, jak Straszny film, Głowa rodziny (Family Guy), czy High School Musical.

deyv35w

Malaryczny Oscar
Rebel Wilson zawsze była dobrą studentką. Udało jej się m.in. zdobyć australijskie stypendium dyplomatyczne, dzięki któremu pojechała na rok do RPA. Tam nabawiła się malarii. Podczas pewnego wieczoru, kiedy miała wysoką gorączkę w halucynacjach zobaczyła siebie odbierającą statuetkę Oscara. W jednym z wywiadów przyznała, że właśnie ta wizja pomogła jej zdecydować się na podjęcie drugiego kierunku studiów - aktorstwa.

O Super Fun Night
W serialu Comedy Central Family Super Fun Night, Rebel Wilson wciela się w rolę Kimmie Boubier, młodej prawniczki, która właśnie dostała awans w znanej, nowojorskiej kancelarii. Kimmie jest ambitna i bystra, jednak często zraża do siebie ludzi swoim specyficznym poczuciem humoru. Dziewczyna jest za to pewna siebie i ma szczere chęci poznania kogoś wyjątkowego, ale trudno jest jej przekonać swoje przyjaciółki, aby towarzyszyły jej w podboju miasta. Helen-Alice i Marika, z którymi mieszka Kimmie, są bowiem aspołeczne. Ich hasłem przewodnim jest trzymamy się razem i nigdy nie wychodzimy z domu. W końcu Kimmie przekonuje dziewczyny, aby zrezygnowały z dotychczasowej piątkowej tradycji, czyli „babskich wieczorów” w zaciszu domowym, na rzecz wypadów na miasto. Brak przygotowania dziewczyn na realia wielkiego miasta i brak znajomości zasad relacji damsko-męskich, pociągną za sobą szereg komicznych sytuacji.

Premiera: Comedy Central Family, 7 kwietnia, poniedziałek, godz. 19:20 Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 19:20

deyv35w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deyv35w
deyv35w