Trwa ładowanie...

''Superman vs Batman'': Ben Affleck przeżyje krytykę

Share
''Superman vs Batman'': Ben Affleck przeżyje krytykę
d40aikz

Ben Affleck nie przejmuje się reakcją internautów na wieść, że zagra Batmana w kontynuacji "Człowieka ze stali".

Jakiś czas temu media poinformowały, że Affleck wcieli się w Człowieka-Nietoperza w filmie "Superman vs Batman". W internecie natychmiast zawrzało.

- Ludzie ze studia powiedzieli: "Cieszymy się, że przyjąłeś tę rolę. Chcemy jednak przygotować cię na pewne potencjalne, nieprzyjemne sytuacje, dlatego pokażemy ci teraz niektóre komentarze pod adresem wcześniejszych odtwórców roli Batmana, jakie pojawiały się w sieci" - opowiada Affleck. - Niektóre były naprawdę ciekawe, np. "Zabić go". Jestem dużym chłopcem i umiem radzić sobie z krytyką. Skoro potrafiłem pogodzić się z tym, że nie dostałem nagrody Emmy, umiem znieść wszystko. Zobaczyłem niedawno w sieci informację o moim występie w kontynuacji "Człowieka ze stali". Pierwszy komentarz umieszczony pod tym postem brzmiał: "Nieeeeeeeee!". Jestem twardy, dam radę.

Przypomnijmy, że w filmie "Superman vs Batman" Ben Affleck zagra u boku Henry'ego Cavilla, który ponownie wcieli się w postać Supermana. Premiera planowana jest na 17 lipca 2015 roku.

d40aikz

Podziel się opinią

Share
d40aikz
d40aikz