Trwa ładowanie...

"Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" - nowy zwiastun bez cenzury [+18]

Już 27 stycznia na ekranach polskich kin zagości „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” w reżyserii Marii Sadowskiej. Film ten ma szanse stać się jedną z najgorętszych premier 2017 roku. Wszystko za sprawą odważnych scen seksu, których w produkcji jest wręcz pod dostatek. W sieci opublikowany został najnowszy zwiastun biograficznego dramatu z Magdaleną Boczarską w roli głównej. Zobacz, czego możesz spodziewać się po głośno zapowiadanej „Sztuce kochania”. Uwaga! Materiał przeznaczony tylko dla widzów pełnoletnich.

"Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" - nowy zwiastun bez cenzury [+18]Źródło: Materiały prasowe
d1w4ry7
d1w4ry7

Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” przedstawia losy najsłynniejszej seksuolog czasów PRL-u, która dzięki swojej książce poświęconej życiu intymnemu całkowicie zrewolucjonizowała spojrzenie Polaków na seks. Film Marii Sadowskiej skupia się nie tylko na karierze naukowej Wisłockiej, ale też ukazuje jej problemy sfery prywatnej. Obraz trafi do kina 27 stycznia. W sieci pojawił się najnowszy zwiastun produkcji bez cenzury. Krótki materiał promocyjny stanowi przedsmak tego, czego możemy spodziewać się w trakcie premiery. W „Sztuce kochania” nie zabraknie pikantnych i bardzo odważnych scen łóżkowych.

W roli Michaliny Wisłockiej widzowie zobaczą Magdaleną Boczarską. W obsadzie produkcji znalazła się również Justyna Wasilewska, która wciela się w postać Wandy. Kobieta ta była najlepszą przyjaciółką głównej bohaterki. Wisłocka mieszkała przez pewien czas z nią i własnym mężem pod jednym dachem, godząc się tym samym na swojego rodzaju małżeński trójkąt. Specyficzna relacja, jaka łączyła ją z mężem oraz przyjaciółką, doprowadza ostatecznie do rozpadu rodziny.

Męża Wisłockiej – Stanisława – gra w filmie Piotr Adamczyk. Sam aktor przyznaje, że jego postać nie spotka się z aprobatą publiczności:

d1w4ry7

Stach Wisłocki to postać z pozoru sympatyczna, jednak jedynie z pozoru. Publiczność raczej go nie polubi.

Rola męska przypadła również Erykowi Lubosowi, który zagra kochanka Michaliny Wisłockiej – Jurka.

Z mojej perspektywy Jurek był epizodem w życiu Michaliny. Epizodem, który był najbardziej dla niej przełomowy i trzeba było wybrać rodzaj muzyki, który będą uprawiać. Jurek rozkochał Michalinę, a ona dzięki temu napisała książkę. To on zauważył, że jest to kobieta obdarzona wielkim darem komunikacji z ludźmi, potrafiąca skracać dystans, walić prosto z mostu, mówić o problemach, które były uważane za temat tabu – opowiada o swojej postaci Eryk Lubos.

„Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” ma szansę zostać jedną z najgorętszych i najważniejszych polskich produkcji tego roku. Czy sprosta ona wysokim oczekiwaniom widzów? Odpowiedź poznamy już 27 stycznia.

d1w4ry7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1w4ry7