Trwa ładowanie...

"Ta kobieta to chodzące zło". Michalina Olszańska w elektryzującym zwiastunie "Syna Królowej Śniegu" [WIDEO]

Do sieci trafił oficjalny zwiastun "Syna Królowej Śniegu" z kolejną odważną rolą Michaliny Olszańskiej. Obraz w reżyserii Roberta Wichrowskiego jest także powrotem na duży ekran Franciszka Pieczki, który niebawem skończy 90 lat.

"Ta kobieta to chodzące zło". Michalina Olszańska w elektryzującym zwiastunie "Syna Królowej Śniegu" [WIDEO]Źródło: Materiały prasowe
d237be3
d237be3

"Syn Królowej Śniegu" łączy cechy dramatu i współczesnej baśni, w której dobro walczy ze złem. Jego akcja rozgrywa się w dwóch przeplatających się ze sobą wymiarach - realistycznym oraz poetycko-baśniowym.

Spragniony miłości i ciepła siedmioletni Marcin - dzięki emerytowanemu pisarzowi Kazimierzowi (Franciszek Pieczka)
- ucieka do krainy fikcyjnych bohaterów Hansa Christiana Andersena. Tam, oddzielony parawanem fantazji od rzeczywistości, w której z różnych względów nie potrafi się odnaleźć, czuje się bezpieczny. Matka Marcina - Anna (Michalina Olszańska)
wychowuje go samotnie, ledwo wiążąc koniec z końcem. Żeby mieć pieniądze na wynajem pokoju u Zofii (Anna Seniuk) i utrzymanie, pracuje na dwa etaty.

Obejrzyj zwiastun filmu "Syn Królowej Śniegu":

Zmagając się z prozą codzienności, pod presją otoczenia, nie dostrzega tego, co w życiu najważniejsze; w jej myślach zaciera się granica moralności. Gdy pozna Kamila (Rafał Fudalej), pojawi się nadzieja na lepsze jutro. Tylko czy Anna, która próbuje przypodobać się pełnej pokus współczesnej rzeczywistości, wybierze właściwą drogę?

"Syn Królowej Śniegu" trafi do kin 19 stycznia 2018 r., czyli jeden dzień po 90. urodzinach Franciszka Pieczki.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d237be3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d237be3