Trwa ładowanie...
d48elm8

''Tarzan. Król dżungli'' na ekranach kin sieci Multikino

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Tarzan. Król dżungli'' na ekranach kin sieci Multikino
(mat. dystrybutora)
d48elm8

Już 1 sierpnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo animację „Tarzan. Król dżungli”. Przygody wychowanka goryli będzie można zobaczyć w ramach akcji „Wakacyjna Rodzina do Kina”, czyli dodatkowo 5zł zniżki dla rodziny przy zakupie minimum 3 biletów rodzinnych.

„Tarzan” Edgara Rice'a Burroughsa - jedna z najbardziej ukochanych powieści wszech czasów - powraca na ekrany kinowe. Czasy współczesne. W trakcie ekspedycji do afrykańskiej dżungli John Greystoke i jego małżonka, zmierzając w kierunku odległego miejsca, w którym nastąpiło zderzenie tajemniczego meteorytu z ziemią, giną w wypadku helikoptera. Kraksę przeżywa wyłącznie ich mały synek, J.J., zwany również „Tarzanem”. Grupa goryli odnajduje przerażonego chłopca we wraku helikoptera i przyjmuje go do swego stada. Tarzan dorasta w nieznanym sobie świecie przez ponad dekadę, ucząc się z jednej strony bezlitosnych praw dżungli, a z drugiej - bezwarunkowej miłości. Dopiero jako dorosły mężczyzna natyka się na drugiego człowieka - odważną i piękną Jane Porter. To miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak nowo narodzone uczucie oraz dom Tarzana okazują się być zagrożone, gdy podróżujący z Jane William Clayton ujawnia swoje prawdziwe oblicze... Animację „Tarzan. Król dżungli” wyreżyserował Reinhard Klooss, twórca „Safari 3D”. Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.

Oferta „Wakacyjna Rodzina do kina”, obejmuje 6 premierowych filmów familijnych: „Jak wytresować Smoka 2”, „Gang wiewióra”, „Samoloty 2”, „Tarzan”, „Dzwoneczek i Tajemnica Piratów” oraz „Wakacje Mikołajka”. Kupony zniżkowe dostępne w kasach kin sieci Multikino przy zakupie biletów na filmy familijne.

d48elm8

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS. „Wakacyjna Rodzina do kina” to akcja, która pozwala na zakup biletów na filmy familijne jeszcze taniej niż dotychczas. W Multikinie rodzic płaci tyle co dziecko przez cały tydzień do godziny 17:00 na filmy familijne bez ograniczeń wiekowych. Natomiast latem, dzięki akcji „Wakacyjna Rodzina do kina”, dodatkowo 5zł zniżki dla rodziny, przy zakupie minimum 3 biletów rodzinnych. Akcja trwa od 20 czerwca do 4 września.

O filmie „Tarzan. Król dżungli
Reżyseria: Reinhard Klooss
Scenariusz: Yoni Brenner, Reinhard Klooss, Jessica Postigo
Dubbing:
Tarzan - Jonasz Tołopiło
Jane - Marta Dylewska
Porter - Tomasz Borkowski
Clayton - Modest Ruciński
Narrator - Krzysztof Banaszyk
Alice - Izabella Bukowska-Chądzyńska
Greystoke - Waldemar Barwiński
JJ - Bernard Lewandowski
Smith - Janusz Wituch

d48elm8

Podziel się opinią

Share

d48elm8

d48elm8