Trwa ładowanie...
d2bsx6i

''The Death and Life of John F. Donovan'': Xavier Dolan angażuje kolejne gwiazdy

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''The Death and Life of John F. Donovan'': Xavier Dolan angażuje kolejne gwiazdy
d2bsx6i

Natalie Portman, Nicholas Hoult i Thandie Newton dołączyli do obsady nowego filmu Xaviera Dolana - "The Death and Life of John F. Donovan".

Obraz będzie pierwszą anglojęzyczną produkcją Kanadyjczyka. Zdjęcia mają ruszyć już wiosną. Sam twórca określa pomysł "satyrą bardziej dramatyczną niż humorystyczną".

Głównym bohaterem będzie amerykański gwiazdor (Kit Harington), który zasłynął rolą superbohatera. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy niewinna korespondencja z 11-letnim dzieckiem z Wielkiej Brytanii, zostaje źle zinterpretowana przez pozbawioną skrupułów dziennikarkę działu plotkarskiego (Jessica Chastain).

d2bsx6i

Poza Haringtonem i Chastain twórca wcześniej do udziału w filmie zaprosił m.in. takie gwiazdy, jak Susan Sarandon, Kathy Bates, Taylor Kitsch, Adele, Michael Gambon, Bella Thorne, Emily Hampshire i Chris Zylka.

- Z Emily Hampshire przyjaźnię się od lat i od dawna chcieliśmy razem pracować - mówi Dolan. - Chris jest wspaniały w serialu "Pozostawieni". To jedna z pierwszych osób, które poznałem po przyjeździe do Los Angeles.

- Na ramieniu mam tatuaż z cytatem z Dumbledore'a - dodaje reżyser w odniesieniu do Michaela Gambona, który przez lata grał Dumbledore'a w cyklu "Harry Potter". - Bella jest genialna i zagra asystentkę Jessiki.

Teraz dołączyli Natalie Portman, Nicholas Hoult i Thandie Newton.

Xavier Dolan ma na koncie filmy "Zabiłem moją matkę", "Tom" i "Mama".

d2bsx6i

Podziel się opinią

Share

d2bsx6i

d2bsx6i