Trwa ładowanie...
daniel bruhl

''The Face of an Angel': Cara Delevingne i Daniel Bruhl na pierwszym zdjęciu z "The Face of an Angel"

Share
''The Face of an Angel': Cara Delevingne i Daniel Bruhl na pierwszym zdjęciu z "The Face of an Angel"
d14b4bj

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z obrazu "The Face of an Angel" o Amandzie Knox.

Film jest zbeletryzowaną adaptacją opartej na faktach powieści "Angel Face: Sex, Murder and the Inside Story of Amanda Knox" autorstwa Barbie Latza Nadeau. Scenariusz na jej podstawie napisał Paul Viragh. Książka przedstawia historię amerykańskiej studentki skazanej na 26 lat więzienia za zabicie brytyjskiej koleżanki. Do morderstwa Meredith Kercher doszło w listopadzie 2007 w Perugii, gdzie Amanda Knox przebywała w ramach rocznego programu wymiany międzynarodowej. Amerykanka oraz dwaj Włosi, Raffaele Sollecito i Rudy Hermann Guede, dopuścili się pod wpływem narkotyków napaści na tle seksualnym. Według raportów sądowych Knox miała następnie zadać Kercher śmiertelne rany za pomocą noża.

Amandę Knox zagrała modelka Cara Delevingne, a Kate Beckinsale wcieliła się w reporterkę badającą sprawę zabójstwa. W filmie pojawi się także Daniel Brühl, który zagrał dokumentalistę prowadzącego własne śledztwo. Za kamerą stanął Michael Winterbottom. Film jest obecnie w fazie postprodukcji.

Pierwsze zdjęcie z "The Face of an Angel" można zobaczyć powyżej.

Reżyserski dorobek Michaela Winterbottoma zamyka obraz "Prawdziwa historia króla skandali" z ubiegłego roku. Na sierpień zaplanowano premierę kolejnego filmu w reżyserii Anglika, kulinarnej komedii "The Trip to Italy".

d14b4bj

Podziel się opinią

Share
d14b4bj
d14b4bj