ycipk-4622qj
ycipk-4622qj

The Last Song: Ostatnia piosenka - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„The Last Song: Ostatnia piosenka”, niezwykła historia o dojrzewaniu, autorstwa wyjątkowo popularnego pisarza i scenarzysty Nicholasa Sparksa, już niedługo zagości w naszych domach. Adaptacja bestsellerowej powieści, podejmującej temat trudnych relacji pomiędzy rozwiedzionym ojcem a dorastającą córką, już 8 października trafi do sklepów na Blu-ray i DVD.

„The Last Song: Ostatnia piosenka” to wzruszający i podnoszący na duchu dramat o więzach rodzinnych, pierwszych miłościach i drugich szansach, który na długo pozostanie w pamięci widzów. Główna bohaterka, Ronnie (Miley Cyrus), nie potrafi pogodzić się z rozwodem rodziców. Jej ojciec, Steve (Greg Kinnear), stara się odbudować pełną miłości relację, jaka niegdyś istniała między nim a córką, ale ponowne nawiązanie kontaktu ze zbuntowaną dziewczyną nie jest łatwe. Postanawia w tym celu wykorzystać jedyną rzecz, która nadal ich łączy – muzykę. W międzyczasie Ronnie poznaje przystojnego siatkarza plażowego, Willa, z którym przeżywa pierwszą miłość.

Twórcą historii przedstawionej w filmie jest Nicholas Sparks, niezwykle popularny pisarz i scenarzysta, mający w dorobku aż 15 książkowych bestsellerów. Wszystkie one są dostępne w Polsce i jak dotąd sprzedały się w nakładzie przekraczającym 400 tysięcy egzemplarzy. Najświeższą z nich jest „Ostatnia Piosenka”. Niezwykłe jest to, że w przypadku „Ostatniej piosenki” Nicholas Sparks po raz pierwszy napisał scenariusz, zanim jeszcze ukończył powieść. Książka, która jest najdłuższym dziełem pisarza, zadebiutowała, zajmując pierwsze miejsca na listach bestsellerów „USA Today” i „New York Times”.

Główne role w ciepłej i nastrojowej „Ostatniej Piosence” zagrali Miley Cyrus – kojarzona z niezwykle popularnej serii Hannah Montana, Greg Kinnear – nominowany do Oscara za najlepszą rolę drugoplanową w „Lepiej być nie może”, Kelly Preston znana z ról w „Starych wygach” i „Bliźniakach”, a także australijski przystojniak Liam Hemsworth („Zapowiedź”). Wyreżyserowany przez Julie Ann Robinson („Chirurdzy”, „Trzy na jednego”) obraz, który już niedługo zostanie wydany na Blu-ray i DVD, będzie oferować fanom szereg interesujących materiałów dodatkowych, które pozwolą widzom zżyć się z bohaterami historii jeszcze bardziej oraz zapoznać się z kolejnymi etapami powstawania filmu.

ycipk-4622qj

Pełnię emocji niesionych przez „Ostatnią Piosenkę” doświadczą w szczególności nabywcy wydania na Blu-ray. Uzyskają oni dostęp nie tylko do pięciu interesujących scen usuniętych ostatecznie z filmu, ale również do nigdy wcześniej nieprezentowanej, alternatywnej czołówki.

Tytuł oryginalny

Last Song, The

Gatunek

dramat, romans

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2010

Czas trwania

96 min.

Obsada
ycipk-4622qj
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-4622qj
ycipk-4622qj