Trwa ładowanie...
dim4wc4
dim4wc4

The Last Song: Ostatnia piosenka - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„The Last Song: Ostatnia piosenka”, niezwykła historia o dojrzewaniu, autorstwa wyjątkowo popularnego pisarza i scenarzysty Nicholasa Sparksa, już niedługo zagości w naszych domach. Adaptacja bestsellerowej powieści, podejmującej temat trudnych relacji pomiędzy rozwiedzionym ojcem a dorastającą córką, już 8 października trafi do sklepów na Blu-ray i DVD.

„The Last Song: Ostatnia piosenka” to wzruszający i podnoszący na duchu dramat o więzach rodzinnych, pierwszych miłościach i drugich szansach, który na długo pozostanie w pamięci widzów. Główna bohaterka, Ronnie (Miley Cyrus), nie potrafi pogodzić się z rozwodem rodziców. Jej ojciec, Steve (Greg Kinnear), stara się odbudować pełną miłości relację, jaka niegdyś istniała między nim a córką, ale ponowne nawiązanie kontaktu ze zbuntowaną dziewczyną nie jest łatwe. Postanawia w tym celu wykorzystać jedyną rzecz, która nadal ich łączy – muzykę. W międzyczasie Ronnie poznaje przystojnego siatkarza plażowego, Willa, z którym przeżywa pierwszą miłość.

Twórcą historii przedstawionej w filmie jest Nicholas Sparks, niezwykle popularny pisarz i scenarzysta, mający w dorobku aż 15 książkowych bestsellerów. Wszystkie one są dostępne w Polsce i jak dotąd sprzedały się w nakładzie przekraczającym 400 tysięcy egzemplarzy. Najświeższą z nich jest „Ostatnia Piosenka”. Niezwykłe jest to, że w przypadku „Ostatniej piosenki” Nicholas Sparks po raz pierwszy napisał scenariusz, zanim jeszcze ukończył powieść. Książka, która jest najdłuższym dziełem pisarza, zadebiutowała, zajmując pierwsze miejsca na listach bestsellerów „USA Today” i „New York Times”.

Główne role w ciepłej i nastrojowej „Ostatniej Piosence” zagrali Miley Cyrus – kojarzona z niezwykle popularnej serii Hannah Montana, Greg Kinnear – nominowany do Oscara za najlepszą rolę drugoplanową w „Lepiej być nie może”, Kelly Preston znana z ról w „Starych wygach” i „Bliźniakach”, a także australijski przystojniak Liam Hemsworth („Zapowiedź”). Wyreżyserowany przez Julie Ann Robinson („Chirurdzy”, „Trzy na jednego”) obraz, który już niedługo zostanie wydany na Blu-ray i DVD, będzie oferować fanom szereg interesujących materiałów dodatkowych, które pozwolą widzom zżyć się z bohaterami historii jeszcze bardziej oraz zapoznać się z kolejnymi etapami powstawania filmu.

dim4wc4

Pełnię emocji niesionych przez „Ostatnią Piosenkę” doświadczą w szczególności nabywcy wydania na Blu-ray. Uzyskają oni dostęp nie tylko do pięciu interesujących scen usuniętych ostatecznie z filmu, ale również do nigdy wcześniej nieprezentowanej, alternatywnej czołówki.

Tytuł oryginalny

Last Song, The

Gatunek

dramat, romans

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2010

Czas trwania

96 min.

Obsada
dim4wc4

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

dim4wc4
dim4wc4