Trwa ładowanie...
d2tsp3f

"The Soviet Sleep Experiment". Rafał Zawierucha w kolejnej amerykańskiej produkcji

"The Soviet Sleep Experiment" to drugi amerykański film, w którym wystąpi Rafał Zawierucha. Produkcja doczekała się oficjalnego plakatu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"The Soviet Sleep Experiment". Rafał Zawierucha w kolejnej amerykańskiej produkcji
"The Soviet Sleep Experiment". Rafał Zawierucha w kolejnej amerykańskiej produkcji (ONS.pl)
d2tsp3f

Akcja "The Soviet Sleep Experiment" dzieje się w latach 40. XX w. Komunistyczne rządy przeprowadziły eksperyment na pewnej grupie osób, które miały zostać powstrzymane od snu za pomocą gazu symulującego. Cały projekt ostatecznie okazał się niepowodzeniem. Uczestnicy badania uaktywnili w sobie zabójcze instynkty.

To już kolejny amerykański film Rafała Zawieruchy, który wcześniej wystąpił w "Pewnego razu… w Hollywood" Quentina Tarantino. Aktor wcielił się w wybitnego polskiego reżysera, Romana Polańskiego. Opinie na temat jego udziału w kinowej produkcji są podzielone, bowiem wypowiedział zaledwie dwa zdania przez cały czas trwania filmu. Tym razem Zawierucha ma szansę zatrzeć złe wrażenie.

W "The Soviet Sleep Experiment" polski aktor tym razem wcieli się w jednego z naukowców. Za reżyserię odpowiada Barry Andersson. Premiera filmu odbędzie się podczas Twin Cities Film Fest, 18 października 2019 r.

d2tsp3f

Zapowiedź "The Soviet Sleep Experiment" oraz oficjalny plakat do sprawdzenia poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Rafał Zawierucha odpływa: "Marzę o zagraniu Jamesa Bonda"

d2tsp3f

Podziel się opinią

Share

d2tsp3f

d2tsp3f