Trwa ładowanie...

"Three Seconds": Mirosław Haniszewski w obsadzie filmu z Joelem Kinnamanem i Clive'em Owenem

Mirosław Haniszewski skończył zdjęcia do filmu "Three Seconds" w reżyserii Andrea di Stefano. Zobaczymy go u boku takich gwiazd jak Clive Owen, Rosamund Pike i Joel Kinnaman. W rozmowie z Wirtualną Polską aktor tłumaczy, jak znalazł się na planie zagranicznej produkcji.
Share
Mirosław Haniszewski złapał wiatr w żagle po wyrazistej kreacji w "Jestem mordercą"
Mirosław Haniszewski złapał wiatr w żagle po wyrazistej kreacji w "Jestem mordercą"Źródło: Materiały prasowe
d3an4y8

Scenariusz "Three Seconds" powstał na podstawie szwedzkiej powieści Andersa Roslunda pod tym samym tytułem. Opowiada historię byłego skazanego, który pracuje pod przykrywką i wraca do więzienia, by infiltrować groźnych przestępców.

- Gram Vladimira Proskiego, rezydenta więzienia w Bale Hill - mówi Mirosław Haniszewski w rozmowie z WP. Film jest właśnie w produkcji, aktor przed chwilą wrócił ze zdjęć w Londynie. -* Pomagam głównemu bohaterowi, gdy zjawia się w więzieniu, pokazuję mu, jakimi drogami może tam sprzedawać narkotyki, zapewniam mu ochronę... przynajmniej do pewnego momentu* - dodaje aktor.

Aktor chwali komfort pracy na planie i spotkanie z zagranicznymi twórcami: To duża przyjemność spotkać w pracy Joela Kinnamana i doświadczyć takiego aktorskiego porozumienia, które daję najwyższą frajdę - mówi aktor.

d3an4y8

Haniszewski przyznaje, że nie musiał specjalnie szlifować języka, żeby zagrać w amerykańskiej produkcji, ponieważ gra bohatera dwujęzycznego, który mówi po polsku i angielsku. Rodzimy akcent był jego atutem podczas castingu, na który został zaproszony przez włoskiego reżysera Andrea Di Stefano.

W obsadzie filmu poza Clive’em Owenem i Joelem Kinnamanem jest także Rosamund Pike i Mateusz Kościukiewicz. Scenariusz napisał Matt Cook.

Dokładna data premiery i dalsze szczegóły nie są jeszcze znane.

d3an4y8

Ostatnią głośną rolą Haniszewskiego był śledczy Janusz Jasiński w filmie "Jestem mordercą". Ponadto widzieliśmy go w takich w produkcjach jak: "Amok", "Volta" i serial "Wataha".

   ONS.pl
Źródło: ONS.pl
d3an4y8

Podziel się opinią

Share
d3an4y8
d3an4y8