Trwa ładowanie...
d2xnz04
Megafon.pl
Aktualności

Tom Cruise w "Top Gun 2". Minęły 33 lata, a on wciąż jest przystojny

Aktor opublikował pierwszą fotografię z planu kontynuacji hitu o pilotach.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kelly McGillis i Tom Cruise w kultowym filmie
Kelly McGillis i Tom Cruise w kultowym filmie Źródło: Materiały prasowe
d2xnz04

Tom Cruise ponownie wciela się w Pete'a "Mavericka" Mitchella. Premierę wyznaczono na 19 lipca 2019 roku. Oznacza to, że dzieło trafi do kin niemal 33 lata po oryginale. Tom Cruise zapewnia, że nowy film klimatem przypominać będzie swego poprzednika. Maverick tym razem będzie instruktorem w prestiżowej szkole lotnictwa.

Za reżyserię odpowiada Joseph Kosinski, z którym Tom Cruise pracował wcześniej przy produkcji "Niepamięć". Reżyser na koncie ma również "Tron: Dziedzictwo".

Bohaterem "Top Gun" z 1986 roku jest adept lotnictwa Maverick (Cruise) doskonalący umiejętności pod czujnym okiem atrakcyjnej pani instruktor (Kelly McGillis). Choć od premiery hitu minęły trzy dekady, aktor nadal prezentuje się przystojnie. Wciąż jest szczupły, umięśniony, a jego bujna czupryna ani trochę nie posiwiała.

Top Gun Materiały prasowe
Top GunŹródło: Materiały prasowe

Upływający czas nie był równie łaskawy dla filmowej partnerki Cruise'a. Kelly McGillis ma obecnie 61 lat i, w odróżnieniu od koleżanek z branży, nie stara się za wszelką cenę prezentować młodziej niż wskazuje na to metryka. Filmowych kochanków dzieli tylko 5 lat - aktor w tym roku będzie obchodził 56. urodziny.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2xnz04

Podziel się opinią

Share
d2xnz04
d2xnz04