Trwa ładowanie...
d1xzsq2
Megafon.pl
Aktualności

Tom Cruise w "Top Gun 2". Minęły 33 lata, a on wciąż jest przystojny

Aktor opublikował pierwszą fotografię z planu kontynuacji hitu o pilotach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kelly McGillis i Tom Cruise w kultowym filmie
Kelly McGillis i Tom Cruise w kultowym filmie (Materiały prasowe)
d1xzsq2

Tom Cruise ponownie wciela się w Pete'a "Mavericka" Mitchella. Premierę wyznaczono na 19 lipca 2019 roku. Oznacza to, że dzieło trafi do kin niemal 33 lata po oryginale. Tom Cruise zapewnia, że nowy film klimatem przypominać będzie swego poprzednika. Maverick tym razem będzie instruktorem w prestiżowej szkole lotnictwa.

Za reżyserię odpowiada Joseph Kosinski, z którym Tom Cruise pracował wcześniej przy produkcji "Niepamięć". Reżyser na koncie ma również "Tron: Dziedzictwo".

Bohaterem "Top Gun" z 1986 roku jest adept lotnictwa Maverick (Cruise) doskonalący umiejętności pod czujnym okiem atrakcyjnej pani instruktor (Kelly McGillis). Choć od premiery hitu minęły trzy dekady, aktor nadal prezentuje się przystojnie. Wciąż jest szczupły, umięśniony, a jego bujna czupryna ani trochę nie posiwiała.

Top Gun Materiały prasowe
Top Gun (Materiały prasowe)

Upływający czas nie był równie łaskawy dla filmowej partnerki Cruise'a. Kelly McGillis ma obecnie 61 lat i, w odróżnieniu od koleżanek z branży, nie stara się za wszelką cenę prezentować młodziej niż wskazuje na to metryka. Filmowych kochanków dzieli tylko 5 lat - aktor w tym roku będzie obchodził 56. urodziny.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1xzsq2

Podziel się opinią

Share
d1xzsq2
d1xzsq2