Trwa ładowanie...

"W lesie dziś nie zaśnie nikt". Zwiastun horroru z Julią Wieniawą już w sieci

Premiera "W lesie dziś nie zaśnie nikt" odbędzie się już 13 marca. Do sieci trafił zwiastun nadchodzącego polskiego slashera.

"W lesie dziś nie zaśnie nikt". Zwiastun horroru z Julią Wieniawą już w sieciŹródło: Materiały prasowe
d1z4e4l

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" opowiada o grupie nastolatków uzależnionych od internetu, którzy trafiają do obozu offline. Niestety zwykłe spędzanie wolnego czasu na łonie natury nie zakończy się w taki sposób, w jaki wszyscy by tego oczekiwali. Młodzież będzie musiała zmierzyć się z niebezpieczeństwem, które czyha na nich w otchłani lasu. Z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakątkach internetu.

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" to slasher, który nawiązuje do estetyki amerykańskich horrorów z lat 80. i 90. W rolach głównych wystąpią Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska. Na ekranie pojawią się również Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Michał Lupa, Mirosław Zbrojewicz, Gabriela Muskała, Wojciech Mecwaldowski, Piotr Cyrwus oraz Olaf Lubaszenko.

Za reżyserię "W lesie dziś nie zaśnie nikt" odpowiada Bartosz M. Kowalski, przy scenariuszu pomagali mu Mirella Zaradkiewicz oraz Jan Kwieciński. Muzykę do filmu przygotował Jimek, czyli Radzimir Dębski.

d1z4e4l

Poniżej możecie sprawdzić zwiastun "W lesie dziś nie zaśnie nikt":

d1z4e4l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z4e4l