Trwa ładowanie...
d26la5s

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska zagrają w horrorze

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska zagrają nastolatki uzależnione od internetu. Produkcja “W lesie dziś nie zaśnie nikt” to horror kontrowersyjnego reżysera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska zagrają razem w horrorze.
Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska zagrają razem w horrorze. (ONS.pl)
d26la5s

Julia Wieniawa jest znana głównie z ról serialowych. Pierwszym jej filmowym "sukcesem" były "Kobiety mafii" Patryka Vegi.

Odwrotnie było w przypadku Wiktorii Gąsiewskiej, która jako kilkuletnia dziewczynka zasłynęła rolami w "Jasminum" Jana Jakuba Kolskiego oraz "Katyniu" Andrzeja Wajdy. Potem jednak skupiła się na serialach.

Zobacz: Julia Wieniawa odpoczywa tylko za granicą

Teraz obie aktorki będą mieć szansę na udowodnienie swoich talentów. Do współpracy zaprosił je reżyser Bartosz M.Kowalski, twórca "Placu zabaw", inspirowanego prawdziwymi wydarzeniami dramatu o dzieciach zafascynowanych przemocą. Film "W lesie dziś nie zaśnie nikt" będzie drugim spotkaniem Kowalskiego z Wieniawą. Razem współtworzą obecnie serial Polsatu "Zawsze warto".

Fabuła produkcji opiera się na idei obozu w dzikiej głuszy dla nastolatków uzależnionych od nowych technologii. Podczas wędrówki po lesie odkryją mroczną stronę tego miejsca. Spotkanie z tajemniczym niebezpieczeństwem udzieli im odpowiedzi, kto jest prawdziwym przyjacielem, a kto wrogiem.

W "pierwszym polskim horrorze z krwi i kości" zagrają również Gabriela Muskała, Mirosław Zbrojewicz i Stanisław Cywka.

Do sieci trafiły pierwsze materiały promocyjne horroru. Wynika z nich, że to Julia Wieniawa będzie grać w filmie główną rolę.

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" trafi do kin 13 marca 2020 r.

d26la5s

Podziel się opinią

Share
d26la5s
d26la5s